Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm szünetet kért meddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szünetet kért meddig ne keressem?

Figyelt kérdés

Barátnőm szünetet kért megbántottam csinya dolgokat mondtam neki..

Most azt mondta össze van zavarodva tegnap beszéltünk utoljara de mar most bele örülök :(

Nincs kivel ezt megosztanom azert irtam ki.


2018. nov. 20. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Konyorogj neki,hogy bocsasson meg,vigyel neki viragot es mond el neki,hogy mekkora egy taplo, bunko ember vagy 😞
2018. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem megoldás ha könyörgöm.
2018. nov. 20. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha tudtad az utat a csúnya dolgok felé, tudjad a bocsánatkérés felé is! Ne könyörögj! Túlságosan megalázó.

Ne feledd : megbocsáthat, de feledni soha sem fogja!

2018. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Úgy 100 évig! Addigra biztos túlteszi magát :D
2018. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Szerintem mond el kicsit bővebben,mert nem mindegy mi miatt kért szünetet. Ha kis dolog akkor könnyű helyre hozni. Ha komolyabb akkor más tészta..
2018. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!