Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még soha nem volt senkik.

Tetszettek fiúk, de azt nem nevezném szerelemnek, mert nem igazán ismertem őket.

Annyira szeretnék már valakit, akit tiszta szívből szerethetek és aki viszont szeret.

Tudni akarom milyen érzés szeretve lenni.Őszintén szerintem egy fiútól se kaptam még egy ölelést se.

Összeakarok bújni valakivel az ágyon, csókolózni, beszélgetni egész éjjel.

Attól félek, hogy egyedül maradok.

Minden osztálytársamnak volt már valakije engem kivéve.Én nem is azért akarok valakit, hogy elmondhassam, hogy jaj nekem is volt, hanem meg akarom tudni milyen is egy jól működő párkapcsolat.

Már 5 éve nem tetszett senki, az az érzés is úgy hiányzik már.Hogy ha látom kiugrik a szívem a helyéről, de még ezt se tapasztalom meg idősebb fejjel.



2018. nov. 29. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogy milyen szerelmesnek lenni? Nagyon jó.. csak ő létezik, és mindig vele akarsz lenni.. de egyben a legrosszabb dolog a világon... tudod, mikor ez az ember, akit annyira szeretsz, hogy a csillagokat lehoznád neki, egyszer csak eldob, mert megun.. de ez benne van a pakliban. Nem akarlak megijeszteni, de jobb ha az ember felkészül lelkileg...
2018. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!