Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm ma számolt be erről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ma számolt be erről szerintetek túl reagáltam?

Figyelt kérdés
Azzal számolt be hogy 4 fiú tetszett neki amióta járunk (1 év) és ez a 4 az utóbbi 3 hónapba tetszett meg neki. Elvileg már nem tetszik neki egyik se. Én erre lecsesztem hogy van pofáján bőr ilyent elmondani meg ábrándozni más fiún... Nekem 1 év alatt ténylegesen senki sem tetszett meg és senkit nem kivántam meg...

2018. nov. 30. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Megmondta oszinten mivan abban hogy tetszik neki ??

Ilyen korlatolt vag ? Buraala akarod tenni !

Toled akkor menekulni kell

2018. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem kellett volna elmondani a.

En is igy reagaltam volna.

Az ilyesmit tartsa meg magaban...Nem konnyu ezt feldolgozni...mar csak azert is.

Nem is ertem miert mondta el!

2018. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leszarom hogy tetszik neki valaki csak ne mondja el és ne csaljon meg... Gusztustalan dolgot csinált...
2018. nov. 30. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Az első két válaszolóval csak részben értek egyet.

Szerintem tudni kellene, hogy a lány mit ért a "tetszett nekem" kifejezésen. Például nekem tetszik Mona Lisa, számos színésznő, de akár az utcán meglátott nő is, anélkül, hogy ismerném, vagy meg akarnám ismerni. A barátnőd bizonyára ismerte a neki tetsző fiúkat, de szerintem ez még nem jelent érzelmi vonzódást is! Azt is elmondta neked, hogy már egyik sem tetszik neki a négy közül. Azt azért okvetlenül kérdezd meg tőle, hogy ezentúl is szemlélgeti-e a fiúkat (csemegézni akar köztük amellett, hogy veled jár), vagy csak egyszerű tetszés volt, amit nem akar folytatni, de nem csak a nevezett néggyel, de mással sem. Ha pedig mégis, akkor jobb előbb szétválni, mint később csalódni egymásban,főleg neked, benne. Szerintem nem reagáltad túl. Több évtizede élek a feleségemmel, de néha megjegyzem egyik-másik nőre (vagy férfire is) a tévé képernyőjét nézve, hogy milyen csinos arca, milyen férfias vonása van. Megjegyzem, nem vagyok sem férfiakhoz vonzódó, sem nőfaló. Nekem, de másnak is pl. tetszik Michelangelo Buonarrotinak a Dávid szobra is.

2018. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gusztustalan. Csak őszinte akart lenni veled.

Tetszik, de nem csalt meg, az a lényeg. Meg alapból hogyan tetszett neki? h

Helyesnek, szexisnem találta, az még nem bűn....

2018. dec. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bízott benned annyira hogy el mondta. Erre te? Bizonygatod még magadnak is hogy "Jobb lett volna ha el se mondja". Ergó szerinted jobb hazugságban élni. GRATULÁLOK!
2018. dec. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bízott benned és elmondta neked. Csak őszinte volt, ami egy kapcsolatban úgy gondolom, hogy nagyon fontos. Én is a barátom mellett megnézek fiúkat és megmondom róluk, hogy jól néz ki, abszolút az én ideálom, de eszem ágában nem lenne megcsalni velük a barátomat és ő örül neki, ha elmondom az ilyeneket és ő is elmondja nekem. Ezen nem kell kiakadni, meg kell beszélni. :)
2018. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi válaszokból (férfiaktól, nőktől) nagyrészt az tűnik ki, hogy nm kellett volna a leány őszinte beszédén kiakadnod. Persze - te ismered a leányt és nem mi, de az őszintesége miatt ne féltékenykedj, mert elhagy.
2018. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!