Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 13 éves lány és 19 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lány és 19 éves fiú lehet párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért fordultam hozzátok hogy megkérdezzem tőletek hogy engedett-e az hogy járjak egy 13 éves lánnyal..

Nem vagyok pedofil, 14 évesnek tette magát eddig, mondtam hogy az úgy belefér még,akkor én közben megszerettem és egyszerűen nem bírom elengedni.. És így most hogy 13 één félek az ügyek miatt..És nem akarok vele közösülést létesíteni,ezt így előre mondom. 1-2 évig nem.. 14 meglesz és ha ő hozza fől akkor aztmondod hogy oké..

De még nem járunk,de mind a 2 en tobbet érzünk egymás íránt.

És amúgy meg érettebb mint a kora.



2018. ápr. 7. 09:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nem lehet. Vard meg amig betolti a 14-et.
2018. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szabályokban nincs bennr hogy nem járhatunk, csak az hogy nincs szex 14 eves koráig
2018. ápr. 7. 09:23
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen más egzisztenciális problémáitok vannak. Ez később sok konfliktust fog szülni. Olyan dolgokat várhatsz el majd tőle, amit ha ő teljesít, később traumaként élheti meg. És mi van ha 14 évesen sem bólint rá a szexre, csak olyan 17 éves korában. Feltenném a házamat is arra, hogy addig nem bírnád. Legkésőbb olyan 15 éves koráig várnál és onnan elkezdenéd szegényt nyaggatni, hogy már milyen jó lenne. Vagy megcsalnád, mert neked bizony vannak a korodnak megfelelő igényeid, amiknek a teljesítésére ő még nem áll készen, és őszintén remélem, hogy nem is hajlandó kielégíteni az igényeidet.
2018. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát nincs igazad úgy abban a részben hogy megcsalnám, hogy nem bírnám ki szex nélkül addig.

Nem is kell az igényeimet teljesíteni,mert hát alig van.

Nekem csak egy dolog számit hogy őszintén szeressen, ha ezt megadja nekem akkor én boldog leszek. Nemtudod az előéletem, nem ismersz, szóval ne is tételezz ilyeneket. És megmondom neked hogy nekem ku***ra nem kell a szex, ha kell várok 17 éves koráig,addig várok amig akarja és nem fogom nyaggatni. Nem minden ember ugyanolyan. És én még szűz is vagyok szóval ha eddig kibirtam akkor kibírom tovább is. MÉGEGYSZER MONDOM.. Én őt szeretem már. Hiába 13 éves, sokkal idősebbnek látszik és gondolkodásilag is idősebb.

2018. ápr. 7. 09:43
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd szegényt. A korkülönbség miatt nem vagytok egy súlycsoport, egy 14 éves lánnyal még bulizni se mehetsz el (nyilván nem akarod belevinni semmi rosszba)
2018. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De nehéz, már.. Ő se akar elengedni, én se őt..Nem akarok rosszat neki,szóval beszélek vele erről.
2018. ápr. 7. 09:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

14 éves az úgy belefér :D

#BTK

2018. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2018. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hűhaa itt tényleg sok a korkülömbség a későbbiekben gondok lennének az tuti..eszt most azért mondom/mondjuk a többi válaszolókal is mert talán már voltunk ilyen helyzetbe és tapasztaltuk.

Nos én és az exemmel mise paszoltunk, és ebbe közrejátszott a korkülömbség is..mivel amig ő 18 éves mig én csak 15 és ez a 3év annyira nemis tűnik soknak, de az ebben a korban igenis sok,de mindenesetre is probáljátok meg asztán lesz ami lesz :)

2018. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊

Megkerdeztem hogy zavarja e ez a korkulonbseg, azt mondta hogy nem, meg hogy amúgy is 16 nak nézek ki.

De amúgy megpróbáljuk az biztos már.. Majd idővel kiderul hogy lesznek e gondok😊

2018. ápr. 8. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!