Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott mert meglátásom. Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott mert meglátásom. Ez komolyan lehet ok a szakításra?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok egy lánnyal. Tegnap este úgy volt hogy együtt leszünk úgy... Addig minden rendben ment, de mikor meglátta felöltözött és otthagyott. Ma nem beszélt velem. Csak annyit írt, hogy hagyjam őt békén nem akar tőlem semmit. Szerintetek?

2018. dec. 5. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
méret? 10/3 vagy 28/6?
2018. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lány ne érdekeljen....
2018. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Nem mondta konkrétan mi a problémája? Vagy nem tudod?
2018. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg kicsinyli. Egy nagytól nem futott volna el. Jobb ha hozzászoksz, mert nem ő volt az utolsó...
2018. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy mi az oka, és azóta sem tudtam vele beszélni
2018. dec. 6. 05:54
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Soha nem fogja megmondani, egy nő sem, hogy kicsi a cerka. Erre ne is számíts.

Lépj tovább, keríts egy másikat!

2018. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem méregetem, de járok, uszodába, strandra... Látom mi mekkora. Igaz van ettől nagyobb is, de volt sokkal kisebb is. Az enyém átlagos szerintem. Nem mondom hogy nagy! De szerintem a kicsi az túlzás lenne
2018. dec. 6. 16:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Privibe meg azt írtad, hogy nagy. Nem azt, hogy átlagos vagy, nem mondanád nagynak, azt írtad szó szerint hogy nagy, szóval összevissza beszélsz.
2018. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ha itt leírom hogy NAGY akkor jönnek a köcs@gök hogy tuti azért írom, mert kicsi....
2018. dec. 6. 19:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor beszart a csaj, mer nem látott még olyan nagyot. Ez volt a gond.
2018. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!