Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás és új kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás és új kapcsolat között mennyi az ideális eltelt idő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 2 hete szakított velem a barátom teljesen váratlanul, mondván hogy rájött hogy részéről ez nem több mint barátság viszont a baráti kapcsolatunkat mindenképpen szeretné megtartani. Nem volt hosszú, 2 hónapig tartott viszont előtte már jópár éve jó barátok voltunk. Amíg még együtt voltunk, elkezdett udvarolni egy srác. De amint mondtam neki hogy van barátom, nagyon megértő volt és nem erőltetett semmit. Viszont szakítás után nagyon rendes volt velem, hagyta hogy sírjak neki meg minden és mindig ott volt ha szükségem volt rá. Azóta sikerült megnyugodnom és feldolgoznom a szakítást, a baráti viszony is megmaradt köztem és az exem között, és az új srác megint elkezdett udvarolni. Nem szeretnék egyből belemenni egy új kapcsolatba, de úgy érzem hamarosan nyitott lennék erre a dologra. Viszont nem szeretném senki érzéseit megbántani. Szerintetek mennyi időnek "kell" eltelnie két kapcsolat között? Nektek mennyi idő volt?

18/L



2018. dec. 17. 14:34
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%

Nincs "ideális" vagy "szükséges" idő.

Ha te kész vagy, akkor hajrá.

Egy két hónapig tartó kapcsolatot nem kell hónapokig gyászolni :S

2018. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked még lesznek problémáid...
2018. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pont annyi amíg nem ő jár a fejedben naponta és nem nézed meg néha a képeit mert hiányzik. Remélem ezzel picit segítettem.

16L

2018. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!