Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idős korban ideális az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős korban ideális az első kapcsolat?

Figyelt kérdés
Persze, mindenkinek más, van aki korán érő, stb. Viszont mi az ami ideális lenne úgy általánosságban?
2018. nov. 12. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
16
2018. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14-16 szerintem. Nekem 13 évesen volt az első kapcsolatom,de nem volt komoly. Hamar vége is lett. Utána még volt egy 14 éves koromban. Ééés 2 évvel ezelőtt összejöttem ismét azzal akivel 13 évesen jártam. Megkomolyodott ő is én is. És bármennyire idegesít de tényleg mindenki más. De szerintem 14-16 körül.
2018. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16, előbb semmiképp.
2018. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

komoly? 16+


am ismerek olyat aki 13 evesen mar csinalta... :D (fiu)


elejen ize.. aztan komoly kb 14 től, de am az barmelyik lehet, de egy 19 évesek kapcsolata más mint 16 éveseké vagy 14 éveseké, vagy 27éveseké, vagy 30+, avgyis a komoly kapcsolat is kicsit mást jelent, de csak kicsit

2018. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

13-14

Az alatt nem érdemes semmit sem csinálni.

2019. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!