Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Szilveszteri rosszullét miatt ne talizzunk?

Figyelt kérdés
Napok óta rosszul vagyok (hányinger) egy gyógyszer mellékhatása miatt. Úgy volt, hogy a barátommal leszek szilveszterkor, nála alszom, átmegyünk ismerősökhöz stb. Közben nem javult az állapotom, de nagyon szeretnék a pasimmal lenni, látni őt. Nem akarom elrontani az ő szilveszterét, tehát nem szeretném, ha miattam nem menne a barátokhoz. Arra gondoltam, lemegyek hozzá, és ott alszom, ő pedig nyugodtan menjen át a barátokhoz. Szerintetek? Vagy mi lenne a legjobb megoldás? Egyébként nem fertőző betegség, mert a fogamzasgatlom okozza sajnos. Lehet hülye kérdés, de ti mit tennétek, hogy ne rontsátok el a szilvesztert, de azzal legyetek, akit szerettek?
2018. dec. 30. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem kellene H az elrontsa a szilveszterét, ha nem mehet bulizni , helyette pedig 2esben tölthetitek az estét. Főleg H 2őtök miatt (te) “szenvedsz” jelenleg
2018. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg neki, hogy lenne a legjobb. Az szerintem felesleges lenne, hogy átmész hozzá, de ő közben máshol van. Ha veledszeretné tölteni a szilvesztert akkor kettesben lesztek, de ha nem akkor elfog menni. Sajnos a pasik ilyenek. De a legjobb ha megkérdezed. Remélem tudtam segíteni. :)
2018. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Az lesz a legjobb, ha félreteszem az én vágyam, később bepótoljuk! Köszönöm szépen!
2018. dec. 30. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.


Ha van benne tisztelet és becsület akkor a helyzetet mérlegelve simán átmehetne hozzátok szilveszterezni.


Haverokkal másnap is be lehet rúgni, de ilyen estéket nem sűrűn lehet pótolni.


21/F

2018. dec. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!