Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rá irjak vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá irjak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Fél év hogy szakitottunk az exemmel, 2 és fél éves kapcsolat volt, azota beszéltünk is meg 2x direkt is találkoztunk. Nekem is és neki már van valakije. Én semmit nem akarok már tőle csak érdekel mivan vele. Ugy volt pár hete hogy találkozunk de nem jött össze. Rá irjak hogy rá ér e valamikor vagy inkabb hagyjam?

17/L


2019. jan. 3. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de engem eléggé zavarna a srác helyében, ha a barátnőm csak úgy találkozgatna az exével. Minek? Nyilván ha pl egy helyen tanultok, melóztok stb az más, de minden ok nélkül? Nem hiszem, hogy ez helyes dolog, pláne, hogy mindkettőtöknek új párja van. Nem kell haragban lenni, de ez soknak tűnik, nekem legalábbis.
2019. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem örülnek neki ha a barátnőn találkozgatna egy fiúval, na de hogyy a volt fiújával?!
2019. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Öhh ne haragudj de minek írogatsz meg találkozgatsz az exeddel? Nincs már semmi közötök egymáshoz. Találkozgatni meg pláne minek?

Engem baromira zavarna, ha a páromnak az exe írkálna állandóan meg hívogatná hogy találkozzanak...

Ha neked is van már valakid, akkor meg pláne ideje lenne tovább lépned. Hagyd békén. Szerintem elég egyértelmű, hogy ő nem kíváncsi már rád.

2019. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!