Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem lehet a baj? Valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Lassan 17eves vagyok 1x volt kapcsolatom de igy vissza gondolva nem is nevezhető annak. Inkább ez az általános kori szerelem/együtt járás. De kb. Kerülnek a fiúk. Ha ismerkedem is valakivel leírjak hogy ertelmes vagyok,normalis es meghozza jol is nezek ki es szamomra is bejön a srác ez után valahogy soha nem alakul ki semmi. Kb.otthagynak es én hiába irok neki érzem hogy nem szeretnenek beszelni,igy inkabb en is hagyom az egeszet. De osztalytarsaktol/rokonoktol azt hallom hogy miert nincs mar valakid. Es valahogy ismerkedesen kivul sehova nem jutunk. Sokszor mutatom a beszelgetest a megfelelo embereknek akikben megbizok es ok sem ertik mi a baj. Tehat azt varom hogy majd itt tudtok segíteni vagy tippet adni.

2019. jan. 3. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok. Beszélgetek lányokkal de megunnak vagy nem tudom és letiltanak. Utolsó egy hónapban 3 ilyen volt... Tényleg nem értem a lányokat. Ok nélkül, egyik napról a másikra. Elég taszító alak lehetek. Volt egy lány akivel egy ideig "jártam" de nem nevezném annak mert semmi nem történt ami egy kapcsolatban kellene szóval csak úgy voltunk. De már engem is megszánhatna a szerencse egy normális lánnyal... Az értékelném!

18/F

2019. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17 évesen én sem adnám fel, ha ennyire akarsz kapcsolatot. Őszintén szólva, nem hiszem, hogy ilyen fiatalon meg találod életed párját, te is azt keresed mint a többi veled egykorú lány/fiú, kalandot! Mind kalandot keresünk ilyen fiatalon, te sem akarsz többet egy kalandnál, egy helyes, megértő, őszinte, oda adó fiúval! Csak most nálad az a helyzet, hogy eddig csak balfékekkel hozott össze a sors, és a baráti beszélgetésnél nem jutottál többre, nem volt még egy őszinte, szerető kalandod, amit lehet később komolyan is vettél volna, amitől a fiúk legtöbbje nem kér!

Én fel ajánlhatom a baráti társaságom, de velem sem mennél többre mint, akikkel eddig volt dolgod, mert én legalább ki merem jelenteni a szándékom ha egy lány barátságról lenne szó és mit akarnék én tőle. Ha valaki nekem őszintén tetszik és valamilyen szinten érzelmileg is vonzódnék hozzá, akkor azt a szemébe igyekszem mondani, nem húzni az időt valakivel!

2019. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én anno próbáltam létrehozni egy csoportot az ilyen embereknek. Hiszen annyira de annyira. Segitenek. De nem sikerült :( pedig ezeket így elolvasva...annyira se. Annyira segitenek. De sajna nem igazán tudok... Az új világ másoké...
2019. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 évesen van még időd bőven.
2019. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet okkal történik a dolog. Még nem talált rád az igazi :P. Egyénként mikről szoktál a fiúkkal beszélgetni,mert lehet akinek mutatod azok elfogultak veled és ezért mondják,sajnos a srácokkal meg kell találni a közös hangot az elején és nagyon nem szabad olyat mondani ami sérti az egójukat,vagy olyasmivel nagyzolni hogy te mennyi fiúval beszélgetsz,ez megölheti a szimpátiát. Sok sikert! Drukkolok azért!
2019. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igényled a beszélgetést.

Aztán lehet, hogy nem tudsz hozzászólni semmihez ezért megunnak.

2019. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!