Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy legyek türelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiona21 kérdése:

Mit tegyek hogy legyek türelmesebb vele szemben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a barátommal egy ideje de külföldön dolgozik... Ebbe a hónapban megy vissza és csak novemberben jön haza. Ez lesz a leghosszabb idő amit külön leszünk. Legutóbb 3 hónap volt de az alatt is ki készültem a hiányától... Azt mondta h tudja h nem fogom kibirni h meg várjam... Pedig de mert imádom. Nekem annyi az egész bajom h szokott olyat csinálni h 2-3napig nem keres(ezzel sincs baj, nem féltékeny vagyok), de rosszul vagyok ha nem tudok beszélni vele egy napot is... Mikor ezt mondtam neki azt mondta h 2 lehetőségem van:vagy szünet vagy vége mert nem akar azzal kínozni h várjak rá majdnem egy évet. Mit tegyek h maradjak nyugodt és ne lihegjem túl, h ne menjek az agyára?


Bocsi h ilyen hosszú volt, de szeretném h meg értsétek. Koszi


21L



2019. jan. 5. 03:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

10 hónapot külön? Hát nem csodálom, hogy azt mondja nem bírnád ki. De lehet inkább ő nem bírná, főleg testileg azt az időt!

De ha ennyire szerelmes vagy, akkor akár szünet, akár szakítás neked biztosan hiányozni fog.

Az, hogy 2-3 napig nem keres, nekem elég fura. Persze gondolom fáradt. De pár szót akkor is lehet váltani. Nem kell annak órákig tartania.

Próbáld megbeszélni vele, hogy neked mindenkeppen hiányozni fog, akár együttmaradtok, akár nem. De ő mit gondol, hogyan bír ki 10 hónapot a barátnöje, s hogy szex nélkül.

De melyik országban dolgozik. Egy hétvéget sem tud hazajönni, te kimenni hozzá. Vagy mondjuk hoszzúhétvége? Húsvét? Akkor sem?

2019. jan. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit se megbantani de én is külföldön dolgozok meghozza az Egyesült Államokban és még is van időm írni keresni minden nap a páromat és 10 hónap az baromi sok egymas nélkül főleg most komolyan én 2 hónapot alig bírtam ki szex nélkül ő 10 hónapot tényleg?? Ez gáz meg ha kint dolgozik vigyen ki magával mi az hogy azt mondja neked hogy akkor vagy szünet vagy szakítás ezek szerint ő majd míg ti szünetet tartotok keres valakit ki ki elégíti a vágyait utána meg ha hazajon akkor jössz te ez vicc üdv Gábor
2019. jan. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amikor a csaj szerelmes és nem érdekli, hogy csak alkalminak van használva. 10 hónap még arra is elég, hogy kiszeress valakiből, nem hogy kibirni :D
2019. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Franciába dolgozik ami 1700km innen... Nem tud haza jönni mert 1 nap csak az út. Szeret ő is... Ő meg mondta az elején h nem jó ötlet ebbe a kapcsolatba bele menni, gondolom azért mert tudta h még egyszer vissza kell menjen.. És én nem tudok oda menni max nyáron 2 hétre nyaralni de többet nem hiszem...ha lehet akkor biztos fogok... Nincs baj köztünk csak nem akar ezze vissza tartani abban h éljem az életem... De én szeretem és várni fogok rá
2019. jan. 5. 12:01
 5/11 anonim ***** válasza:

#1 Ne ide írj ki ilyen kérdést, mert csak ilyen degeneráltak válaszolnak rá, mint én

#2 Költözz ki

#3 Szakíts azonnal

#4 Csald meg

#5 Mond meg neki, hogy haza jön vagy vége

#6 Maradj ebben a helyzetben és sopánkodj itt a magyar internet legnagyobb szenytelepén

A döntés a te kezedben van.

2019. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5. Pont erre volt szükségem
2019. jan. 5. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen kedves Fiona21😊

Harmad állásban kapcsolat terapeuta vagyok. Keress bármikor nyugodtan.

2019. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De vicces vagy 😂akkor várd h írjak
2019. jan. 5. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy én nagyon kinlodva bírnám ki ezt a tíz hónapot?

Egyébként én csak azt nem értem hogy 2 3 napig nem ír. Értem én hogy fáradt, viszont pár szót azért írhatna. Főleg ha szeret akkor miért ezt ajánlja fel hogy vagy szünet vagy szakítás. Egyébként a szünet az nálatok kb egyenlő lenne a szakítással.

A párommal mi is alig beszélünk, de nem erti meg, hogy ez nekem kevés. Ezek a férfiak nem tudom miből vannak vagy milyen a felfogásuk, de nem a legjobb.


Ha szeretnél írhatsz és beszélhetünk erről. :)

2019. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szakítsatok ,keress egy másik fiút akibe szerelmes leszel és nem hagy itt 10 hónapra .

16/L

2019. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!