Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyi az eselye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az eselye?

Figyelt kérdés
Hogy eggyutt marad valaki 19 evesen mind2 en orokre? Orokkon orokke szerelem?meg rendesen ki se elte magat ? Sexualisan h sok csaj buki stb.oke sokan nem erre vagynak.de csaladalapitas elott azert mier ne ?szerintrtek 19 20 evesen menyi az esely?szerintetek nek veszik el a varazs.a fiatalok szerintem eljenek meg.meg.sok rozsahin felho.ha jarsz valkivel 1 2 3 4 ev utan nem erezted azt hogy elveszett a varazs? Ujra vagyz?fiatalon?
2019. jan. 5. 23:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ujra masra mas emberre ujra hogy varazs legyen ezert vege?az akkorival? Mi a tapasztalat?ti nem unjatok meg egymast 2 3 4 5 6 ev utan?aki fiatal?es kapcsiban van v volt ? A megunas ott volt?
2019. jan. 5. 23:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat tanultunk együtt, többek között nyelvtant. Ezt nektek is ajánlom :D
2019. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okee.de irjatok:) tapasztalat velemeny?:)
2019. jan. 5. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom ,de nem lehet ,hogy ezt kicsit részegen irtad?

Szerintem még lehet unni a másikat ,ha nem lesz semmi új a kapcsolatban .

Éld ki magad amíg fiatal vagy ,vagy kösd le magad ,de akkor érezd közbe jól magad.

Örökké nem biztos ,de ha fosulin is együtt vagytok van rá esély talán . De ez rajtatok múlik ."szexuálisan h sok csaj buki stb."ezt hogy érted , én nem értem a kérdést .!?

A varázs 4-5 év után talán elveszik de ,akkor jöhet a gyerek ,ha te már annyira családot akarsz alapitani és akkor azzal az izgalommal egy újfajta varázs kezdődik :)


16/L

2019. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!