Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőm az exemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm az exemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy tiszta legyen a történet szempontjából mind egy osztályba járunk. Tavaly jártam egy osztálytársammal, aztán szakítottunk. Nekem nagyon rossz volt, elég nehezen tettem magam túl rajta. Végül aztán sok idő után kibekultunk és barátok maradtunk. Az a helyzet, hogy ő, és a legjobb barátnőm ma bejelentették nekem, hogy járnak, és "kikérték a véleményem", mintha bármit is számítana... Nyilván először nagyon örültem nekik, mert én mindenki boldogságnak nagyon örülök, aztán napközben elkezdtek egymás után leesni a dolgok. Például hogy rendes barátnő nem mászik rá a legjobb barátnő exére. Nem gondoltam hogy összejönnek, eddig is csak barátok voltak ők is. Fene se gondolta volna hogy ezt megcsinálják. És most nem tudom mit kéne reagálnom erre az egészre. Mert ÉN velük ellentétben JÓ barát vagyok, és egy jó barát mindenben támogatja a másikat... De megérdemlik ezt ha így hátba szúrtak? Pont belőlük nem néztem volna ki hogy megjátsszák ezt, és most megis megtették. Mondták mikor bejelentették, hogy suliban, legalábbis előttem nem fognak enyelegni, mondom oké, akkor nem zavar-> egy órára rá már ott enyelegtek. Félreértés ne essék, nem féltékeny vagyok, csak nagyon csalódott. Én tényleg mindig támogatok mindenkit, akkor is ha nem értek egyet a dologgal, és ezt így kapom vissza. És rossz barát lennék, ha nem örülnék ennek az egésznek? Ha most az egyszer önző lennék?

Ha írsz valamit lejjebb hozzá azt megköszönöm, egyéb iránt jól esett csak kiírni magamból.

16/L



2019. jan. 7. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Tudom hogy most ez nagyon rossz neked, és azt is elhiszem hogy amit most mondok az neked egy nagy sablon dumának tűnhet, de annyira fiatal vagy még ahhoz hogy ezen szomorkodj. A lelked mélyén te is tudod, hogy pár év és majd csak rázod a fejed, hogy hogyan lehetett emiatt akárcsak egy perc bosszús pillanatod is. És azt is elárulom, hogy nagyon ritka, ha középiskolás barátságok/párkapcsolatok megmaradnak a 20-30as évekre is. (Tisztelet a kivételnek, nekem például kettő barátság is megmaradt.) Adnék egy tanácsot is: iskolából és később munkahelyről ne válassz párt magadnak. Bármikor beüthet egy ilyen és utána nem szabadultok egymástól rendesen, mert napi szinten látjátok egymást, mégha nem is beszéltek. És ez nem egészséges. (Mondom ezt úgy hogy megint csak kivétel vagyok, mert munkahelyen ismertem meg a párom, és lett egy csodás babánk is már. De nem ez a jellemző a munkahelyi kapcsolatokra.) Szóval fel a fejjel, hidd el, hamarosan kihevered! :)
2019. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől még nem rossz barátok.

Gondolom, nem voltatok sok ideig együtt. És ők sem fognak örökre együtt maradni.

Nem a férjedet szedte el, sokévi házasság után a barátnőd.

És miért gondolod, hogy a barátnőd rámászott a fiúra? Lehet, hogy csak jobban megismerték egymást és megszerették egymást. Ha ez nem volt egy hosszú, komoly kapcsolat és nem is érzel már semmit a fiú miatt, akkor szerintem nem olyan nagy dolog.

2019. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez undorìtò!

Èn sem jönnèk össze a barátnőm exèvel!

Ráadásul látnod is kell őket.

Èn megfognám a haját ès kicibálnám az összeset.

Szemtelen a leány nagyon!

2019. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem mindenki fog ám a te világod szabályai szerint játszani. Ezt sajnos el kell fogadni.
2019. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen,igy van!

Kèrdező tudnod kell vannak èrzèketlen emberek.

2019. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj, neked nem jött össze, nekik hátha.. Ne akadj ki érte.
2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!