Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tényleg szeret?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szeret? Többi lent!

Figyelt kérdés

Most leszünk 8 hónaposak! Lesz mostanában egy színház előadás ahova a sulival lehet menni és elv. mi is szerettünk volna menni, de pont azon a napon lesz mikor 8 hónaposak leszünk.

Annó meg megígérte a barátnőinek, h majd egyszer velük fog menni, viszont Legutóbb meg nekem mondta azt, h velem lesz.

Én most megmondtam neki, h a főleg velem legyen, mert hát 8 hónap és számomra fontosabb ez, meg ELVILEG neki is.

Ő meg nekiállt kötekedni, h, de már megígérte nekik, de ő is szeretne velem lenni.

Én mondtam neki, h a buszon legyél mellettem a jegyet meg majd kérjük úgy, h egymás mellé és akkor velük is leszel.

Neki ez nem volt jó mert ebből csak a vita lesz.

Hozzá teszem nem igazán kedveljük egymást a barátnőivel, mondhatom úgy is, h abból fakad, h nem fogadják el azt, h együtt vagyok a barátnőmmel+ az egyik lány az még régen a barátnőm előtt tetszett.

Akárhányszor a barátnőmmel beszélgetek, ők belepofáznak, a barátnőm, meg baszik kiállni mellettem és annyit mondani nekik, h bocsi ezt még befejezzük vagy vmi.

Sose áll ki mellettem. Nekem vissza szokott szólnj, de nekik mikor kellene nem. Volt már olyan is, h beszélgettünk és megfogták és arrébráncigálták, h te most légyszi gyere már el velem valahova, és őt nem érdekelte, h beszélgettünk.

Elméletileg szeret és én is így látom, mert mindig próbálunk sok időt együtt töltenj meg minden ( közös filmezés, forrócsokizás, stb.)

Tényleg szeret és ha igen akkor miért nem áll ki soha mellettem?

Lehet így kapcsolatban lenni, ha nem áll ki mellettem mikor kellene?



2019. jan. 9. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el mert túl hosszú de nem!
2019. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mintha a 8 honap merfoldko lenne.

Most kaptuk a hirt hogy a 8 utan nem a 9 jön.

2019. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Számomra fontos, főleg úgy, h ő az 1. barátnőm. De a kérdésemre nem válaszoltál b+, de pofázni tudsz, kösz...!
2019. jan. 9. 13:36
 4/8 Thispain ***** válasza:
Ha nem áll ki melletted, akkor neked kell kiállni magadért, és őérte. Egyébként amikor a beszélgetésetekbe beleszolnak, akkor a lány még rád figyel, vagy máshova?
2019. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szemét barátnői vannak, de ezek szerint a barátnőd sem különb náluk. Én ezt tuti nem tűrném. Mindenkinek van egy fontossági sorrendje. Úgy néz ki, hogy a barátnődnek nem te vagy elöl. Na meg milyen barátnő az, aki nem érti meg, hogy a csajnak hónapfordulója van a barátjával.

Tapasztalatból mondom, hogy ha nem keres más társaságot a barátnőd, akkor tele fogják beszélni a fejét, és ott tesznek neked keresztbe, ahol tudnak. Undorító, amit művelni tudnak. Haverom ugyanígy járt.

2019. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szeret, de nem akarja elvesziteni a barátnőjeit akivel sokszor van együtt. Hagyjad hadd legyen velük is ne csak mindig veled, kapjatok egy kis levegőt is nem kell mindig egymás nyakán lógni.

A barátnőd meg szeret, hisz azért vagytok együtt!!!

Te meg kerüld azt akivel nem vagy jóba

2019. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mikor beleszólnak akkor oda figyel, aztán mikor ők befejezték akkor tér vissza a beszélgetésünk tárgyához.

Az a baj vele, h nagyon jólelkű, de manipulálható lány. Nem akar senkit megbántani, de pont, h így tesz rosszat és általában én járok szarul

2019. jan. 9. 15:02
 8/8 Thispain ***** válasza:
A kérdés kiírásakor/aktualításakor a barátnőd a barátnőinek valószínűleg vagy félt visszaszólni/ellenálni, vagy nem tartotta szükségesnek, vagy mindkettő.
2019. jan. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!