Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ott alvásnál mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mónikk0333 kérdése:

Ott alvásnál mit kellene tenni hogy ne legyen semmi szex?

Figyelt kérdés
18L a fiú 22F Nem szabad még..
2019. jan. 10. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nemtudom ki irta ki a kérdést...

De vagy ne mássz rá vagy mondj nemet

2019. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Megpróbálsz nem egy ösztönlényként hanem egy gondolkodó, tudattal rendelkező emberként viselkedni és nem dugod meg/nem engeded hogy megdugjon :)
2019. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit hat ellenallni megis mit? Ha csaj vagy akkor ne hagyd hogy rad masszon es mond el neki hogy korai stb ha pasi vagy akkor meg ne massz ra es ha talan o maszik rad mond hogy meg nem akarod es nem akarod elsietni ennyi. Nem allat modjara kell csinalni
2019. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

#1

Mivel "Mónika" ezért gondolom, hogy a fiú.


Mondd meg, hogy nem szeretnéd még és akkor nincs szex.

2019. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy szóval szabad. Inkább úgy kellett volna írnod, hogy nem akarsz. Mert ez most nekem úgy jött le tiltaná a törvény vagy nem tudom, hogy tilos. Vannak 14 évesek is akik már csinálták. Ezzel nem akarlak rábeszélni semmire. Inkább beszéld meg a pasiddal. Ülj le vele és tisztázátok a félreértések elkerüléséért
2019. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha annyira nem bízol benne, hogy tudd, ha nem akarod akkor nem fog rád mászni, akkor ne aludjatok együtt. Én is 18 éves lány vagyok és a párom 22. Mikor alvást beszéltünk meg akkor aludtunk, nem éreztem hogy kételkednem kellene benne és amiatt sem aggódtam hogy akartom ellenére rám mászik, mert bíztam benne. Másrészt, kommunikáció.
2019. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos magamtól félek, (nem a pasitól hogy kezdeményezne)
2019. jan. 11. 05:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha saját magad akarod megakadályzni akkor akarod de miért ne lehetne semmi?
2019. jan. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Miért ne szabadna? Ki tiltja meg, ha akarod?
2019. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

- Szülők is tudják, hogy ott alszik?

- Tőlük is félsz?

- Szűz vagy és félsz a szűzhártya átszakításakor jelentkező kisebb-nagyobb (kinél hogyan) fájástól, vérzéstől?

Ha ez utóbbi miatt nem akarod, akkor tudjad, hogy a világon millió nő túlesik rajta. A szülés sokkal nagyobb fájdalommal jár, mégis sok nő megismétli.

- A "Nem szabad még" ez a magad által felállított tilalom?

- Nem vagy még biztos a fiú érzelmeiben? Nem találod az igazinak?

2019. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!