Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen költöztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen költöztetek eloszor ossze? Tart e meg ez a kapcsolat hogy eggyutt eltek? ;) es ha nem hány eves vagy most es miota elsz a mostani paroddal 1 hazban😊?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tiniként összeköltözni kicsit vad cselekedett.
2019. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy volt hogy lakótársak voltunk egy albérletben egyetem első évében, aztán pár hét után lett belőle “barátság extrákkal”. Néha egy szobában aludtunk, de mindezt úgy hogy a harmadik lakótársunknak fel sem tűnt soha :)
2019. jan. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még hivatalosan nem költöztem össze a barátommal, pedig a 7 napból 6x nála vagyok. Ő 34 éves, én 23. Ha nagyon fiatalok vagytok és tapasztalatlanok, akkor ne költözzetek össze. Mi is még várunk ezzel, pedig kicsit tapasztaltabbak vagyunk. Mindennek eljön az ideje!
2019. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lekike 11 válasza:

Tudom hogy elfogtok ítélni meg stb. De a párommal mi elég hamar összeköltöztünk.Igaz mielőtt összejöttünk már 1,5 éve jó barátok(tényleg csak barátok) voltunk és a szüleimnek se volt 'ismertelen'.

Röviden a sztorink: 2 hónapja voltunk együtt.Neki akkor 2 lehetősége volt vagy elhagy és elköltözik az ország másik felébe vagy pedig velem marad és hozzánk költözik. Hála az égnek a szüleim meg engedték hogy hozzánk költözzön.Egy kikötésük volt ne menjen a tanulás rovására .Ő már dolgozott tehát nem kellett "eltartani" sem. Én 15 voltam ő 21 . Ez már több mint 8éve volt azóta is együtt vagyunk :)

Ja én vagyok a lány :D

2019. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!