Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Csak én szoktam két kézzel fogni a kezet?

Voltunk moziban és megfogta a kezem a barátom. viszont ilyenkor valamiért megfogom a másik kezemmel a másik oldalról a kezet. Ezt csak én szoktam csinálni? Esetleg titeket zavarna fiúk?

16/L és 18/F

jan. 12. 00:44  Privát üzenet  

A válaszok
A guy from NewCity nevű felhasználó válasza:

És úgyis sétálsz vele?

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 12. 01:07 Privát üzenet
Én már csak annak is örülnék ha kisujjal hozzámérne végre egy lány aki szeret is :D Nincs ezzel semmi baj, jó lehet :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 12. 01:58 Privát üzenet
Bizony, te vagy az egyetlen az egész világon, aki így fogja...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 12. 03:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Seta közben azért elég nehéz lenne😀Természetesen séta közben nem fogom 2 kézzel a kezet, ez csak a moziban érvényesült, kedves 1. válaszoló.:)

# 4/6Időpont jan. 12. 07:54 Privát üzenet
A guy from NewCity nevű felhasználó válasza:

Akkor megnyugodtam😀

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 12. 08:50 Privát üzenet

Azt alá írom, hogy séta közbe debilnek néznélek. De így álltalánosságban nincs ezzel baj és aranyos. Én szeretem is, főleg ha másikkal nem csak fogja, hanem simogatja. Néha én is szoktam ugyan ezt csinálni, kellemes és megnyugtató érzés.

Csak nyugiii, nem fura és nem csak te csinálod.

(Viszint séta közbe ne, attól frászt kapnék)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 12. 14:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az gáz ha a nőm nem engedi hogy este fel 12 kor elmenjek alduni úgy hogy én már 22 kor mindig aludni szoktam?
Van egy fiú aki nagyon tetszik de nem merek ráirni nem ismerjük egymást csak szoktam látni elégge gyakran (? )
Mennyire egészségtelen, ha szoktam kézzel mosni?
Ti hogy szerettek enni? Én kézzel szoktam amikor csak lehet És ti is mindig megszagoljátok az ételt?
A szilikonpántot ki lehet mosni a melltartóval (hálós zsákba n szoktam) együtt? V külön, kézzel inkább?
Naponta 1 alkalommal megy a mosogatógépem, nem szoktam kézzel mosogatni. Somat tablettát használok, és ha lejárt a gép, sűrűn van olyan, hogy az edényeken kajamaradék van rászáradva. Mitől lehet?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!