Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én szoktam két kézzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szoktam két kézzel fogni a kezet?

Figyelt kérdés

Voltunk moziban és megfogta a kezem a barátom. viszont ilyenkor valamiért megfogom a másik kezemmel a másik oldalról a kezet. Ezt csak én szoktam csinálni? Esetleg titeket zavarna fiúk?

16/L és 18/F


2019. jan. 12. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
És úgyis sétálsz vele?
2019. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak annak is örülnék ha kisujjal hozzámérne végre egy lány aki szeret is :D Nincs ezzel semmi baj, jó lehet :)
2019. jan. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony, te vagy az egyetlen az egész világon, aki így fogja...
2019. jan. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Seta közben azért elég nehéz lenne😀Természetesen séta közben nem fogom 2 kézzel a kezet, ez csak a moziban érvényesült, kedves 1. válaszoló.:)
2019. jan. 12. 07:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam😀
2019. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt alá írom, hogy séta közbe debilnek néznélek. De így álltalánosságban nincs ezzel baj és aranyos. Én szeretem is, főleg ha másikkal nem csak fogja, hanem simogatja. Néha én is szoktam ugyan ezt csinálni, kellemes és megnyugtató érzés.

Csak nyugiii, nem fura és nem csak te csinálod.

(Viszint séta közbe ne, attól frászt kapnék)

2019. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!