Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A cukiság baj? Lehet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cukiság baj? Lehet hogy rosszat jelent? Megváltoznom kéne?

Figyelt kérdés
Iskolába a lányok azt mondják hogy "cuki vagyok"... De egy komoly párkapcsolatom se volt. Egy "friendzone" eset volt "-Felkéne nőnöd, mert hagyod magad. Bocs nekem egy kicsit túl aranyos vagy" ezt mondta.... De egyik lány pedig ha nem figyelek oda akkor megsimítja a fejem, a vállam.. Azt mondja barátok vagyunk, pedig nem is ismerem (egyébként az osztálytársai mondták hogy bejövök neki 😀😀😊)és azt mondja csak egy ribi volt aki ezt mondta... Ne változz meg sztem.. És ez megcsavart nem tudom mit tegyek... Help pls
2019. jan. 28. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg te is max 13 lehetsz.
2019. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezaz,én ha jól tudom akkor többnyire a csajokra szokják mondani hogy cuki vagy,nempedig fiúkra.Esetleg ha fiatal akkor talán,vagy ha búza.
2019. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem értem miért nem mondhatja egy lány egy fiúnak,hogy cuki.Egy fiú nem lehet cuki? ByeAlex is cuki a lányok szerint,holott se 13 éves,se "búza".Szerintem sok lány a cuki fiúkra bukik! Inkább legyél cuki,mint egy bunkó paraszt.
2019. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ByAlexre csak a kislányok mondják hogy cuki,nempedig egy felnőtt nő.Amugy meg nézz rá,egy piszkafa gyereknek tünik.Az ilyen emberekre lehet mondani cuki,egy igazi nagydarab férfira nem eszt a jelzőt használják.Amugy is ez a jelző csak a tinik körében van jelen.
2019. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ByeAlex is cuki a lányok szerint,holott se 13 éves,se "búza"

Búzának nem búza,de a külseje közel van egy 13 éveshez

2019. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!