Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja folyamatosan néz engem egy fiú az iskolában. Az egész azzal kezdődött, hogy mikor tesióránk volt mind a kettőnknek, én a padlón ültem, ő pedig a másik teremből, miközben kosarazott, sokszor engem nézett ( mivel hetente egyszer egymás mellett van tesi óránk) akkor észre is vettem, de nem foglalkoztam vele különösebben, viszont! Azon a héten mindennap, ha meglátott (mondjuk a folyosón) sokszor nézett, akár több másodpercig is. Mivel az osztályunk egymás mellett van, láttam, hogy az osztályából is engem néz. Másik héten próbáltam jelezni neki, hogy nekem is tetszik , sokszor ránéztem(mert amúgy nekem is megtetszett) de ő mintha észre sem vett volna, nem foglalkozott velem. Én "továbbléptem", nem foglalkoztam vele, de a következő héten újra elkezdett többször is nézni, és ez így megy már vagy 4 hónapja. A folyosón rámnéz egy pillanatra, ahogy ránézek, elfordítja a fejét, végig szokott mérni a tekintetével (az egész testemet) még tesi előtt is, ha meglátjuk egymást. Volt, hogy ő ment ki egyenesen az osztályterméből a folyosóra én a fal mellett álltam, és visszapillantott ràm egy pár másodpercre. Nem vagyunk beszélő viszonyban, de ha tetszenék neki, akkor csak beszélne velem, vagy ha félénkebb is, rám írna mondjuk facen, de nem teszi, akkor most ez mi?

Vagy inkább ne is foglalkozzak vele, csak úgy néz? Veletek volt már ilyen lányok?

Előre is köszönöm a segítséget!


2019. jan. 29. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki, csak nem tudja hogyan nyisson feléd...

Nem akar beégni, és ciki lenni.


18F

2019. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Dee, akkor most mi legyen? Kezdeményezzek én? Mert ha azt kéne, én se tudnék, mert én is félek xd. Bár, ha nagyon erősen elhatározom magamat, akkor talán igen. Erre tud valaki valamilyen ötletet írni? :D
2019. jan. 30. 07:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédosztályban vagytok. A folyosón biztosan akad olyan szitu, amikor a barátnőddel karonfogva nevetgéltek, hadonásztok, és te "véletlenül" meglököd őt, aztán "sajnálkozva" elnézését kéred. Megkérdezed, nem fáj-e neki, nem haragszik-e a figyelmetlenségedért. Rátérhetsz arra, hogy tesiórán láttad a formás testét, ami bejön neked... A többi válaszoló még igazít a szövegemen...
2019. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, ez aranyos! 😂 De ez talán egy kicsit feltűnő lenne. Még az is lehet, hogy nem is tetszem neki, csak úgy néz..jajj, teljesen össze vagyok zavarodva..
2019. jan. 30. 17:57
 5/17 anonim ***** válasza:

Aki próbálkozik, nyerhet vagy veszíthet, de aki nem próbálkozik - eleve veszített.

Nem én találtam ki, úgy hallottam.

2019. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen igaz... De, ha el is kezdenék vele beszélgetni, mi legyen a téma? Csak úgy nem mehetek oda hozzá. Még jöhet több válasz is! (:
2019. jan. 30. 20:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak, aki priviben írt: köszi a tanácsot, majd persze írok, hogy mennek a dolgok, de írj rám egy másik ötlettel is, mert elvesztettem az üzid, így nem tudom a nevedet. Bocsi! :D
2019. jan. 31. 10:18
 8/17 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek tanácsok! :D
2019. jan. 31. 10:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a boldog gimis évek... egy egész tanéven át csináltuk pont ezt egy fiúval. Én hetedikes voltam, ő tizedikes. Egyszer odajött hozzám az ebédlőben papírzsepit kérni. Persze köpni -nyelni nem tudtam hirtelen. Egyszer egy túrám során összefutottam vele, és beszélgettünk. Teljesen odáig voltam a boldogságtól. Szinte lebegtem hazafelé menet. :) Aztán valami történt. A tanév vége előtt kb.2 héttel lett volna egy iskolabuli. Minden bátorságomat összeszedtem, és megkérdeztem, hogy szeretne-e eljönni velem. Persze elhajtott. Elég gyorsan kiábrándultam, nem értettem, hogy lehet valaki ilyen bunkó. De még ìgy is életem egyik legszebb időszaka volt ez a plátói szerelem. Volt értelme bemenni suliba, szárnyaltam, ha összefutottunk a folyosón, álmodoztam a nagy egymásra találásròl. Szerintem ne csinálj semmit. Élvezd ezt az időszakot. Úgy lehetsz szerelmes valakibe, hogy nem kell szembesülnöd a hibáival. Ennél gondtalanabb dolog nincs a világon.
2019. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, hogy ilyen bunkó volt az a fiú! :/ Sajnos nagyon kevés a rendes fiú manapság (tisztelet a kivételnek!) de őszintén még nem tudom, hogy mit csináljak. Kaptam nagyon jó ötleteket, de beszari vagyok. Viszont ha nem próbálkozom, akkor tovább folytatódik ez az egész, és még jobban össze leszek zavarodva :/
2019. jan. 31. 17:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!