Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék hogy ne szeressem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne szeressem ennyire a barátomat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja együtt vagyunk, de elég feltűnően látszik hogy sokkal jobban szeretem én őt mint ő engem. Tényleg mindent megtennék érte és mindig hiányolom, de rajta látszik hogy bőven elég neki a heti 1x találkozás is. Nagyon fontos neki a hobbija es igy rám alig marad ideje. Mit tehetnék hogy visszavegyek a szeretetemből, ne függjek ennyire tőle?

2019. febr. 1. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Foglald le magad, tanulj, keress hobbit...

És tudatosítsd magadban, hogy ennek nagy pofára esés lehet a vége, ha ennyire függsz tőle, ő meg elvan nélküled is, heti 1 talival...

2019. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán túl fiatal vagy az "együttlétre" ennél fogva indokolatlanul vagy nagyon szerelmes. Ez jó érzés, de elveszi az ember eszét.

1-2 csalódás a fiúkban majd észhez térít és jobban meggondolod, kivel esel szerelembe.

2019. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is foglald le magad valamivel.Nemkell rá annyit gondolni.A lényeg az hogy van párod,szereted őt,ő is téged.Az nagyobb gond lenne ha szakítanátok.Inkább örülj hogy van
2019. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartsd meg és terjeszd ki ezt a tiszta, feltétel nélküli szereteted egyre több mindenre, mindenkire. A szerelem nem azt jelenti, hogy rá vagy kényszerítve egy ember szeretésére. A családodat, barátaidat is biztosan szereted. Adj nekik még több odafigyelést, tölts velük több időt. És akármit szerethetsz így. Senki nem érdemli ki jobban a szereteted, miért ne kaphatna az út szélén ülő elveszett is? Annyira sok szeretetre van szüksége a világnak. Élj!
2019. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!