Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kéne ezek után cseleked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne ezek után cselekednem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról van szó, hogy van egy lány akivel nem olyan régóta beszélek és találkozgatok és eleinte azt hittem, hogy működhet vele a dolog, hogy lehetne több is ebből mint barátság. Ami azt illeti azon a részen már túl is vagyunk és egy darabig úgy is éreztem, hogy szerelmes vagyok, de ez mostanra elmúlt.


Első találkozáskor azt beszéltük meg, hogy átjön hozzám, hiszen télen nemigen tudunk mit csinálni kint a rossz időben. Át is jött, filmeztünk, aztán úgy alakult, hogy végül szex lett belőle és nagyon jó volt, viszont nem tudtam elélvezni, hiába tartott másfél óráig. Ezt arra fogtam, hogy fáradt voltam, mert tényleg így gondoltam. Ez után még kétszer szexeltünk, másnap és harmadnap. Ugyanez volt a vége. Ő a három szex alatt 10-szer is elment, míg én egyszer sem, pedig heteroszexuális vagyok. Ez feltűnt a barátnőmnek is és elégé megsértődött emiatt. De ez nem minden.


Van még egy dolog ami nagyon zavar benne és amin valószínűleg nem tudok változtatni, az pedig a dohányzás és gyakran füvezés. Én nem iszom, nem drogozok, sőt, sportember vagyok, egészségesen táplálkozom és konditerembe járok. Teljesen más az életvitelünk és így nem tudom tovább folytatni vele ezt az egészet.


Ezen felül az is zavar, hogy sokat beszél az exével és más srácokkal is és ezt nem féli a tudtomra adni, szinte az orrom alá dörgöli. Próbálok úgy tenni, mintha nem zavarna, de igenis zavar.


Minden más jó vele és imádom a mosolyát, a csókját, amikor összebújunk és filmezünk, de ezek a dolgok amiket felsoroltam frusztrálnak nagyon.


Már valamilyen szinten lemondtam róla, de még nem vagyok benne biztos...


Van valaki aki átélt már hasonlót és tudna segíteni?!


Köszönöm előre is az értelmes hozzászólásokat!


Én 22F, ő 19L



2019. febr. 5. 14:11
 1/2 GuyFromNewCity ***** válasza:
44%
Ezért nem jó, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
2019. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit :S
2019. febr. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!