Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor mi is a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel az elmúlt hónapokban egyre közelebb kerültünk egymáshoz először csak baráti viszonynak indult, volt barátja is. Tudni kell, hogy nekem 2 hónapja már nőként is felkeltette az érdeklődésem viszont tekinttel voltam arra, hogy van barátja, tehát nem cselekedtem. Ám nemrég szakítottak és úgy hozta a sors, hogy találkoztunk. Egy baráti talinak indult de randi lett a vége, csókkal, ölelkezéssel. Ez még azon a héten történt, amikor a szakítottak (bár hozzá kell tenni, hogy az elmúlt hetekben már rég haldoklott a kapcsolatuk).

Másnap már jöttek a találgatások, volt aki gratulált is, nem tudom mire fel, se azt, hogy egy snapből miként szűri le valaki azt, hogy mi "járunk". De ez lényegtelen. Tehát elkezdtünk kijárni és 3 találkozás után kimondtuk, hogy járunk, nem csak egymás között, hanem nyilvánosan is felvállaltuk.

Ennek 1 hete. Tegnap azzal jött, hogy összezavarodott és ő nem ilyen kapcsolatból kapcsolatba ugrálós tipus. Fura volt, mintha nem tudná, mit akar. Igazából nekem az jött le, hogy fél attól, hogy elveszít engem, mint embert. Fél a szakítástól (de ha már együtt vagyunk msáként úgysem tudunk elválni). Fél attól, hogy megbánt. És még minimum 5 tényt felhozott, nem fogom mindent sorolni. Valamiért nekem az jött le, hogy nem tudja, hogy mit akar, rákérdeztem, hogy szakítani e akar, nem velem lenni, erre annyit mondott, hogy ne forgassam ki a szavait mert nem erről van szó, kedvel, szeret, de neki ez gyorsan jött. Elhiszem végülis 2 hét alatt "cserélt" pasit. Csakhogy köztünk már több mint 1 hónapja ment a közeledés egymás felé.

Mire számítthatok? Ismerem őt régebb óta, ismerem a múltját és nagyon sok a közös bennünk ami a kapcsolat sikerét hozhatja. Elég jó kapcsolatnak néz ki, nem lenne jó ha már csírájában megölnénk.



2019. febr. 26. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kell érteni őt,elhamarkodott döntést hozott,de elveszíteni sem akar.

Tégy úgy,ahogy neki jó és időt adj neki átgondoljon mindent ami zavarja lelkivilágát.

2019. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, arra kért, hogy ne hozzam fel ezt a témát (nem is volt az eszembe), majd mondta, hogy nem változtat ez semmin köztünk, csak szerette volna, ha tudom, hogy nem szeretne elveszíteni. Bár nekem ez kicsit fura, de meglátjuk mi lesz. Talán minden kezdet nehéz :)
2019. febr. 26. 18:10
 3/6 anonim válasza:

Sajnos nem akarlak elkeseríteni, de szinte ugyan ezen átmentem.. röviden tömören... az exét szereti még..

tapasztalat sajnos..

2019. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagy lótuszt, kedves utolsó. Kérdező, a világ nem így működik. Hogy valaki meddig van veled, azt javarészt te döntöd el nem ő.

Valakit mindig VALAMIÉRT (valamely tulajdonságáért szeretünk. Mindenkinek vannak vonzó és taszító tulajdonságai. Neked is. Ha meg akarsz valakit szerezni/tartani (utóbbit nehezebb) akkor a vonzó tulajdonságaidra kell ráerősíteni, és a taszítóakat minél inkább elnyomni.

Ez a "maradj önmagad" duma egy maszlag! Folyamatosan változunk, fejlődünk, s ez így van jól!

2019. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet ez csak valami pillanatnyi megingás volt mert másnapra elmúlt és azóta sokat együtt voltunk és nem látszott semmi gond. Sőtt mindenki előtt felvállal, közös barátok, ő barátai, ismeretlenek és szülei előtt is, mindezt úgy, hogy ő fogja meg a kezem, ő bújik hozzám, ő ölel meg stb tehát nem kell nekem "kényszeríteni" őt semmire.
2019. márc. 1. 13:43
 6/6 PinkPrincessQueen ***** válasza:
Szerintem hagyj a lánynak egy kis időt. Megviselte a szakítás, és te túl gyorsan jöttél az életébe, ezért nem tudja, mit csináljon, és hogy mi lenne számára a legjobb. Túl hirtelen volt neki ez az egész. Lehet, hogy csak azért volt veled, hogy el tudja felejteni az exét, de rájött, hogy ennek nem ez a "legjobb" módja... Viszont az is lehet, hogy szeret, és kell neki egy kis idő, hogy biztos legyen az érzéseiben. Kitartást neked, és ha a lány nem akar veled járni, akkor is segíts neki, támogasd mindenben és maradjatok barátok. Szurkolok nektek <3
2019. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!