Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az a helyzet, hogy a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy a baratom szornyen csokol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Marmint ez relativ, mert izlesek es pofonok. O ugy csokol h oriasira tatja a szajat mintha a fald fel amerikaban levo hambit akarna megenni. Es atdugja a nyelvet es ilyen furan fel-le moszgatja. En szeretem, es szamomra minden tokeletes benne, a csokjan kivul. Nem szeretnem neki megmondani, tudok mas modszert? Nem akarom megbantani. O 21 eves en 18 leszek 3 honap mulva:/ segitsetek legysziii! Elore is koszi

2017. júl. 18. 22:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Szornyen*. Bocsi az elirssokeeert. Egyebkent 3 honaoja vagyunk egyuutt ha ez szamit
2017. júl. 18. 22:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnem neki megmondani,"

Ha ilyen apróságokat sem szeretnél vele megbeszélni, akkor mi lesz komolyabb problémák esetén? Mindent mással fogsz megbeszélni?

Ha így folytatod, nem lesztek sokáig együtt. SŐt, egyik (jövendő beli) barátoddal sem leszel sokáig együtt, míg meg nem tanulod, hogy a jó párkapcsolat egyik titka a kommunikáció. MINDENRŐL! Fóleg a problémákról.

2017. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 I noor Y ***** válasza:
100%
Legyel szornyen kegyetlen rosszkislany es mondd el neki kemenyen...o majd megbuntet annak rendje es modja szerint :'D
2017. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki.
2017. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felmerült bennem a kérdést látva, hogyan lehet rosszul csókolni, de a leírás alapján nekem se tetszik.

Nyilván mondd el neki. Párkapcsolatban alap a jó kommunikáció, átkozottul meredek helyzetek is kialakultak már enélkül. Egyszer pl. egy pár úgy szexelt menetrendszerűen heti 3-szor, ahogy illik, hogy mindkét fél utálta, de azt hitték, a másik igényli... Bámulatos, mire képes az ember, de egyszerűbb esetekben is gond a kommunikáció hiánya.


Mégis milyen módszer lenne? Ha nem tudod csók közben irányítani (csak írok így vakon, mert nekem sosincs ilyen bajom a párommal), akkor nincs más hátra, beszélned kell - vagy tűrnöd a jelen helyzetet...

2017. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted nem fura,hogy 21 évesen egy 17 éves lánnyal jár?Valószínűleg ez is sokat elárul...
2017. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor mi összejöttünk a párommal akkor velem az volt a helyzet, hogy azelőtt senkim nem volt, ezért nagyon tapasztalatlan voltam, ebből adódóan a csók sem ment valami jól. mármint ő azt mondta, hogy ahhoz képest jól csókolok, csak túl nagyra tátom a szám:DD és láss csodát, nem sértődtem meg, csak figyeltem arra, hogy jól csináljam, hogy neki is, de nekem is jól essen a csók. ha ennyiért megsértődik, nem éri meg mellette maradnod. 16L
2017. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Mondd meg neki

Szarul csokolsz es kesz :D

Aztan tanidsd meg neki hogy kell😊

2017. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!