Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit cináljak ha barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cináljak ha barátom nem biztos abban, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt, mindig mondogatta, hogy szeret de most elbizonytalanodott. Nem tudom mit kellene tennem, kerüljem vagy inkább maradjak mellette? Még házibuliba is hívott, mondtam, hogy szerintem nem lenne jó ötlet, hogy ha mennék de ő szeretné. Szerintetek?

19/L és 18/F



2019. febr. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos nem szeret, ha ennyire bizonytalan benne. Nem gondolja komolyan melletted.
2019. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Elég egyértelmű, kiszeretett belőled. Ha mondogatta de már nem akkor baj van. Lehet közbejött egy másik lány...
2019. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek van olyan periódusa az életében, hogy valamiben bizonytalan lesz, amiben addig biztos volt. Egy kapcsolatban is előfordulhat ez.

Ha szereted és egyébként meg ő is téged, akkor ez csak valami pillanatnyi gyengeség. Egy kapcsolatnak pont ez a lényege, hogy megpróbálni átvészelni ezeket a szitukat és ha minden oké, még szorosabbá válik a kapcsolatotok, hogy túl tudtatok élni egy ilyen rossz periódust.

Menj csak el nyugodtan abba a házi buliba.

Ha a dolog működne, emiatt nem kellene feladni. Ha mégsem fog működni, akkor az úgyis gyorsan ki fog derülni.

2019. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És inkább kerüljem, hagyjak neki időt vagy ugyanúgyy törődjek vele? Nem tudom melyik lenne a jobb. Eltaszítani sem akarom magamtól, hogy ráakaszkodom.
2019. febr. 27. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Kár az időhúzásért. Egy seggbebillentés és agyő, szerelmem.
2019. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesítsd minden kívánságát és legyél igazi nő!
2019. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent megadtam neki amire szüksége volt. Végül szakítottunk, még mindig nem tudta, hogy mi legyen.
2019. márc. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!