Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bízzak meg benne?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne? (bocsi, lehet hosszú lesz kicsit)

Figyelt kérdés

A barátommal kb 1 hónapja vagyunk együtt és nem tudom mit kéne csinálnom. Elvileg Amerikában dolgozik, szállodavezetőként, de most otthon van Mo.-n elvileg a szülővárosában. A szüleimek elmondtam, jöttek a bizalmatlankodások, hogy tuti kamu, fél órán keresztül veszekedtek velem, hogy milyen jól hazudik, mert én elhiszem stb. De közös a baráti körünk, és a többiek régebb óta ismerik, mentek is volna ki hozzá. És ezzel, hogy itt bizonytalanítanak a szüleim, paranoiás lettem és kukacoskodó, bizalmatlan. Igazából az a baj, hogy nem tudom, hogy beszéljek neki erről, mert én ódzkodok az ilyen komoly beszélgetésektől a kétséges végkimenetel miatt. Neki is elmeséltem, hogy mennyire balhéznak velem itthon emiatt, és semmi ilyen megnyugtató, vagy bebiztosító válasz nem jött tőle és fogalmam sincs mit gondoljak. Annyit válaszolt rá, hogy furák h ismeretlenül ítélkeznek valakiről. És így ennyi. Természetesen nagyon szeretem őt, nem is csak az, hogy szeretem hanem ilyen "depisen" ragaszkodom hozzá(ami lehet nem feltétlen jó). Van valami ötletetek vagy esetleg tanácsotok, hogy mit csináljak azért, hogy ne legyek ilyen vele szemben?

Előre is köszönöm.



2019. márc. 5. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szállodát vezet akkor a szálloda honlapján ott lesz a neve, vagy ha rá keresel a nevére akkor fog kiadni rá találatot esetleg ha oda írod a hotel kulcsszót is.

A mondandódban túl sok az elvileg szó. Mennyire ismered a srácot?? Mi az amit biztosra tudsz róla??

2019. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyar srác, és nem tudom melyik szállodában dolgozik. Igazából november, december között kezdtünk beszélni, amit biztosan tudok róla? Hát a baráti körünk ugye közös, ők is úgy tudják, hogy Amerikában dolgozik és februárban mentek is volna ki hozzá, csak pár kisebb bökkenő miatt nem sikerült. Ezenkívül facebookon egyetlenegy külföldi nevű ismerőse sincs.. de annyira biztos infóm nincs róla.
2019. márc. 5. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Van például fent facebookon vagy bármilyen közösségi oldalon kép arról hol dolgozik és mit? (persze amin ő is rajta van) vagy kérd meg hogy küldjön ha még nem láttál ilyesmit sehol azt megmutatod a szüleidnek, ha tényleg nem kamu ez az egész és akkor már egy fokkal jobb lesz a dolog.

Meg talalkozzatok, amint lehetséges menjen el hozzád és akkor onnantól már úgyse lesz kétsége senkinek semmi felol

2019. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek róla fent ilyen képek sajnos, találkozunk is már, mégis ezt gondolják apuék, pedig nyilván lenne jobb dolga is mint lekamuzni az életét, meg ugye a barátaim régebb óta ismerik valószínüleg neki sem hazudna, ellenben mégis annyira el tudnak bizonytalanítani ezekkel az "összeesküvéselméletekkel"
2019. márc. 5. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs róla fent kép sehol akkor van okuk gyanakodni...
2019. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!