Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek fontos, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos, hogy a fiú egy hosszú komoly kapcsolat, elköteleződés előtt kiélje magát?

Figyelt kérdés
És az, hogy egy fiúnak legyenek egyéjszakás kalandjai?
2018. szept. 15. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Fontosnak nem fontos, de nem hátrány ha emberünk már kiélte magát egy kicsit.
2018. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem, de beállítottságtól függ, vannak, akik mindent csinálnak, aztán pár év múlva rájönnek, hogy inkább egy tartós kapcsolat kell, aztán "rendbe jönnek". Amúgy te szeretnéd, azt visszahallani, hogy a barátnődet a fél világ megdugta? Kb egy kategória.
2018. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Persze nem azt mondom, hogy ne bulizz, meg ne élj, mert az nem lenne normális, csak szerintem nem fontos, hogy legyenek egy éjszakás kalandjaid. Az előző :)
2018. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak azért kérdezem mert barátomnak én vagyok az első szerelme és fordítva is így van. Félek unalmas lesz neki majd egy idő után
2018. szept. 15. 00:50
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Én úgy látom, a férfiaknak kell a tapasztalat megszerzése, meg a kíváncsiságukat is ki kell, hogy elégítsék. Ezért, ha ez nem történik meg előbb, akkor nagy valószínűséggel majd utóbb fog. Esetleg a házasság alatt, ami nem szerencsés eset... Tehát ha valaki elveszi feleségül az első szerelmét 4 évi együtt járás után 20 évesen, az nem szerzett elég tapasztalatot más nőkkel. Ennek mindenképpen megcsalás, majd válás a vége. De ha a nagy Ő előtt volt számos barátnője, nagy valószínűséggel éli le az életét boldog házasságban és hűségesben.

Tehát kell a tapasztalat, de ez nem az egy éjszakás kalandokra értendő!!

2018. szept. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

* hűségben

(csak mindent felülír ez a kütyü... 😂)

2018. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem hülyeség. Semmi értelme nincs annak, mert ha mindenkit megdugott már, akkor oké, hogy tapasztaltabb lesz, de máshogy fog ránézni a barátnőjére, kb mint egy újabb dugótársra. Csak eltorzítja az embert a sok érzéketlen szex. Javítsatok ki, ha tévedek.
2018. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mindenki vágyik arra, hogy több emberrel dugjon, csak annyi hogyha szeretsz valakit, akkor vagy nem igényelsz mást, vagy ha később előjön a vágy, akkor elnyomod magadban.
2018. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!