Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kilencedikes lány, és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kilencedikes lány, és egy tizenharmadik osztályos fiú között lehet, párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Négy év nem sok szerintem. A lányok amúgyis előbb érnek mint a fiúk
2019. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Láttam már rá példát, én mindig elítéltem, mert beteg dolog SZERINTEM, de az emberek 95%-a elfogadja ezt.

18/F

2019. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Semmi gond ezzel.
2019. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, nekem 22 évesen volt 15 éves barátnőm akivel szerettük egymást!
2019. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem teljesen ideális korkülönbség.
2019. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nagyanyám és nagyapám közt 25 év különbsèg volt, szóval......
2019. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit érdekesen hangozhat , de igen az emberek nagyon nagy része elfogadja ezt

És még most érdekesen hangzik, hogyha te leszel 26, ő meg 22 akkor ez teljesen normális lene

2019. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi idősen pont ilyen kapcsolatom volt. Ő volt életem nagy szerelme.. 2 évig voltunk együtt, aztán sajnos elsodort az élet... nagyon messze kerültünk egymástól suli miatt... és vége lett... kár volt veszni hagyni azt,ami köztünk volt, de túl fiatalok voltunk, hogy felfogjuk, mennyire különleges volt a mi kapcsolatunk... most pedig már késő.. de azt sosem bántam meg, hogy összejöttünk,pedig volt, aki furcsán nézett ránk.

26/N

2019. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!