Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire indulok hátránnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire indulok hátránnyal, ha én a leendő páromban a lelki társamat keresem? 18/L

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy számomra nem lenne elegendő az, ha egy fiú kedves, udvarias, jóhumorú stb., hanem egyszerűen azt szeretném érezni valakivel kapcsolatban, hogy mindketten gátlások és félelmek nélkül tudunk beszélgetni egymással, órákon át akár a semmiről is, apró dolgoknak is tudunk örülni együtt. Nagyon nehéz megfogalmaznom, hogy pontosan mit akarok mondani, de a lényeg, hogy egy olyan emberre lenne szükségem, akivel abszolút egy hullámhosszon vagyunk, aki esetleg átérzi a szorongásom, zárkózottságom okát bizonyos helyzetekben, bár nem feltétlenül szükséges olyannak lennie, mint én. Lehetséges, hogy egy olyan sráccal is jól tudnám érezni magam, aki majdhogynem az ellentétem. Szerintetek ezek nagy elvárások? Mondjuk szerintem annyira nem konkretizáltam a dolgokat, de ti mit gondoltok erről?

2019. márc. 5. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan ilyen párom van, nem lehetetlen. Csak jó helyen kell keresned.
2019. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nagy elvárás. Ezek egy kapcsolat alapjai. Ha megtalálod az igazit ezeket beteljesültnek fogod érezni;)

Én pontosan ezeket érzem a párom felé akivel már több mint egy éve együtt vagyunk. De inkább ne keresd hanem úgyis magától fog jönni.

2019. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Az a csoda, hogy vannak még olyan lányok, akik nem elégszenek meg a felszínes, külsőséges dolgokkal. :D 18/F
2019. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem hátrány.

Ez a normális, igazi párkapcsolat alapja.

2019. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Hát bízom benne, hogy majd előbb-utóbb találkozom a megfelelő személlyel.
2019. márc. 5. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

"Minden a legjobb időben érkezik meg hozzád, csak légy türelmes és bízz abban, hogy így lesz." :)


Ugyan ilyen lányt keresek én is, de eddig még nem sikerült megtalálnom. Hiszek abban, hogy megtalálom előbb-utóbb. Soha nem lehet tudni, hogy mikor sodorja az élet elénk azt a személyt. Akár a kérdés kiírása, az hogy rábukkantam, hogy válaszolok, hogy te figyeled a válaszokat az is beindíthat dolgokat. Én megválaszoltam, ezzel esélyt adva annak, hogy új emberekhez érjen el a kérdés akik között a te vagy az én lelki társam is ott lehet. Vagy épp akár egymás lelki társai is lehetünk.

21/F

2019. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is #6-os! :)
2019. márc. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!