Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van bármi értelme ennek így?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi értelme ennek így? Lent kifejtve részletesen.

Figyelt kérdés
Tehát 17 éves fiú vagyok. Az elmúlt pár évem jelentős része azzal telt, a sulin kívül természetesen, hogy lányokat próbáltam keresni, akik tetszenek külsőleg, leginkább interneten, közösségi oldalakon keresztül. A célom persze az volt, hogy barátnőt találjak, ami már önmagában elég megkérdőjelezhető. De a fiatalok egy jelentős része is ugyanígy van ezzel, ok nélkül, szinte kényszerként bennünk van ez. Pedig nem vagyok szerelmes, ellenben egyre jobban arra ébredek rá, hogy azt se tudom mi az, sőt kezdem azt érezni, hogy nem is létezik, az a rózsaszín köd, amit mindenhonnan löknek. Azt is tudni kell, hogy volt már 2 barátnőm ez idő alatt, ebből az egyik nem neten keresztül alakult, a másik pedig teljes mértékben, távkapcsolat volt. Mindkettő véget ért pár hónap után. Leginkább miattam, mert úgy éreztem nincs értelme az egésznek, mert nem éreztem azt az átható szerelmet, amit mindenki emleget. Szerettem velük lenni, meg tetszettek is, de valami mégse stimmelt, valahogy nem olyan volt, mint ahogy elképzeltem, hogy milyen a szerelem. A dilemmám a következő. Most van még egy lány, akit nem ismerek, de tetszik és meg akarom ismerni. De elgondolkodva ezeken a tényeken fogalmam sincs, hogy van e értelme egyáltalán belevágni. Lehet csak összetörnék még egy szívet azzal, hogy próbálom megtalálni a szerelmet. Vagy létezik olyan, hogy én nem tudok szerelmes lenni úgy, mint mások? Mit kéne tennem? Valaki tudna valamilyen tanácsot adni?

2019. márc. 14. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamikor hallottam, hogy aki nem lottózik, az nem is nyerhet a lottón. Ha Te nem akarsz csajozni, nem akarsz velük ismerkedni, akkor csak 50%-os esélyed van arra, hogy lányra találsz. Ezt az 50 százalékot pedig a lánynak az irányodba történő kezdeményezése adja. Ne légy bátortalan! Fiatal vagy, így nem csoda, ha még nem tudod érezni (megtalálni) a szerelem gyönyörét. Légy kitartó, figyeld a lányokat és a neked tetsző felé kezdj el közelíteni. A leány vagy veszi a jeleidet (szavaidat), vagy sem. Hogyha nem, keress mást. Nem lehet mindig az, amit én akarok, ha a másik mást akar. Ennyi!

F.

2019. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!