Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok tanácsokat adni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsokat adni egy lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki tetszik. De azonkívül, hogy láttam már igazából semmilyen kontaktom nincs vele. Régebben ezt mindig úgy próbáltam megoldani, hogy írtam neten a bizonyos lánynak. Azonban hosszú próbálkozások és kudarcok után szeretnék valami más módszert találni arra, hogy megismerkedhessek vele. Volt egy pár ötletem, hogy hogy fussak össze vele véletlen, de nem bizonyultak jó ötletnek mivel sosincs egyedül. Azt tudni kell, hogy nem egy suliba járunk, viszont elég közel lakunk egymáshoz. Ahhoz nincs elég bátorságom, hogy becsöngessek hozzá, mert tényleg nem ismerjük egymást. Valami ötlete van valakinek mit kellene tennem?

2019. márc. 14. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá mégegyszer, és hívd el, találkozzatok kettesben. Menjetek el egy cukrászdába vagy kávézóba. Nagyon hangulatos tud lenni, és ha igent mond akkor ugye meg tudjátok egymást ismerni. Sok sikert 😁
2019. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami módja csak van annak, hogy egyszer összefussatok és szóba elegyedjetek. Ez nem megy egyik napról a másikra, de tudod, hogy a macska is képes órák hosszán át ülni az egérlyuk előtt, hogy elkaphassa a kimerészkedő egeret. A macskánál egy óra, nálad legyen egy hét!

F.

2019. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egy hónap :D


legyen onbizalmad, sokat segit

nelkule kb eselytelen barmi is,


szval mit fogsz hnap csinalni?


önbizalmat szerzel


ui: ne neten, ott nehezebb

2019. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3- folytattás


kihagytam,


önbizalmat érzi minden ember a nézéseden, mindeneden

és van egy nagyon jó tippem, hogy hogy tűnj vonzóbbnak


mikor megkerdezed h eljosz e

akk ugy kerdezed h megyunk fagyizni? persze csak ha szeretned


(azt veletlen se mond elejen h valahova, mert akk lehet azt mondja h jo lenne de hova.. és az már bukta)

sokkla jobb mint az h megyunk fagyizni?

2019. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!