Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most komolyan, ne is várjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ne is várjak olyan férfire aki nem csal meg?

Figyelt kérdés
Nevelőapám szerint elfogadott dolog ha egy férfi megcsalja a párját, és azt gondolja hogy engem is megfog a leendő barátom. (még nem volt komoly kapcsolatom) Most annyira megijedtem, hogy a mai világban ne is vágyjak olyan srácra aki megbecsül és tisztel? Én odaadó lennék, mindent megtennék érte, tisztelném, még hülyéskednék is vele mert szerintem azt is kell, és a legfontosabb hogy soha nem csalnám meg... Tényleg olyan lehetetlen hogy becsöppen valaki az életembe aki nem csal meg, hanem megbecsül? 18/l

2019. márc. 31. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehetetlen, ne aggódj:) Vannak tisztességes emberek ugyanúgy, mint régebben, csak jó helyen kell keresgélni:)

Szerintem nem alap a megcsalás, tisztelem és szeretem a párom, azért vagyok vele, őt választottam, nem véletlenül. Ha mással szeretne majd lenni, akkor akiben van tisztesség, az megmondja, szakít, és utána lesz mással együtt.

20/L

2019. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a megcsalás lesz az alapvető gond :)

Lehet velem van a baj, de eddig mindég volt valami gond...

Hát ez van :/

f

2019. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
A megcsalásnak oka van. De nem feltétlenül veled, lehet, hogy a párod az aki nem elégszik meg azzal ami van, hanem csak akar. De ha ilyen, akkor nem érdemli meg, hogy vele legyél.
2019. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Nevelőapud baromságokat beszél. Egyrészt nem elfogadott dolog, másrészt meg nem mindenki ilyen :)

26/f

2019. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem undorító dolog ha megcsalja valaki a párját, ahogy az is ha lenézi, illetve nem tiszteli. Akivel ilyen közeli viszonyban vagyok azt megbecsülöm, és ha problémám van a kapcsolatban akkor nem magamban tartom és elmegyek más lányokkal ide-oda, hanem megbeszélem a párommal normális emberi módon. De sajnos az emberek nagy része nem ilyen. 16/f
2019. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy ember véleménye. Ez nem a világ. Nem a környezeted határoz meg téged vagy a világot. Mindenki a saját szemszögéből látja a világot. A szülők is ugyanúgy emberek (hiába jót akarnak sokszor a gyermeküknek de adhatnak rossz tanácsot ettől függetlenül, persze nem azért hogy megbántsanak.) Az létezik amit te elképzelsz. Nekem is rengeteg tévhit volt a fejemben amiket a környezetemből kaptam. (Ilyen volt pl hogy én mindig dagadt maradok..stb) Szóval ne adj már egy ember véleményére... igenis léteznek emberek akik komoly kapcsolatot keresnek. 21/F
2019. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, de nevelőapád az az ember, aki a világnak csak az árnyékosabb felét hajlandó meglátni.

(Vagy esetleg ezzel próálja a saját bűnét elfedni.)

Tudom, hogy ez nem az én kategóriám, 36 éves vagyok, de eddig egyszer sem fordult elő, hogy bárkit megcsaltam volna. És nem azért, mert ne lett volna rá alkalmam.

Való igaz, hogy sokan hűtlenek, és ennek hosszasan lehetne kutatni az okait (valószínűleg az érzelmi alulfejlettség is közrejátszhat), de ez nem jelenti azt, hogy MINDENKI olyan lenne.

Tudod... még ha elfogadottnak is nevezhetnénk a megcsalást, aki igazán szeret valakit, akkor sem fogja megtenni. Mégpedig azért nem, mert akit szeretek, annak nem szívesen okozok rosszat. És emellett nekem se lenne jó érzés tudni, hogy kiszúrok azzal, aki a mindenem.

2019. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

s a legfontosabb hogy soha nem csalnám meg."

Mindenki így indul neki , aztán ha testileg nem is , de érzelmileg be eshet egy ilyen baki , mivel még nem volt kapcsolatod így megtapasztalsz majd fájdalmas dolgokat is , de ezek kellenek a fejlődéshez !

2019. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokszor azt hisszük a legnagyobb szörny a másikban lakózik , de valójában bennünk .
2019. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád tudja, hogy ilyeneket mond és gondol nevelőapád? Ez nem normális. Meg valami bűzlik is... Magából indul ki ezek szerint...
2019. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!