Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy harisnya fétises fiúval?

Figyelt kérdés
Amúgy szinte mindig szoknyában és harisnyanadrágnan vagyok. 16/l

2019. ápr. 4. 05:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
92%
Mi a gond ezzel? Én fiú léttemre szeretem a harisnyát hordani, igaz csak télen hordok vastag pamutot, de nekem nincs vele semmi bajom!
2019. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 krisztamnk válasza:
88%

Mellesleg ha engeded h.masszírozza a talpad abban mi a rossz ?? Sokan még fizetnek is érte..

amúgy ha meg összejöttök, és kíváncsi vagy mit is szeretne igazában, adj rá is egy harisnyát, hogy mindketten egyenlő partnerek legyetek. Ahogy fölveszi magára rögtön látni fogod, hogy mennyire kezdő vagy gyakorlott a témában. Aztán utána lehet gondolkodni, hogy ő mit is akar, meg hogy ebben Te is partner akarsz-e lenni...

2019. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
88%
Krisztamnk igazad van😉 Engem is így szoktatott rá a párom hogy télen öltözzek fel rendesen, és vett nekem egy harisnyát. Amit nem bántam meg, és nekem sem lett belőle semmi bajom, én is szeretem ha a páromon harisnya van😉
2019. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, volt is már ilyen partnerem. Én is imádom a harisnyákat, szóval nem idegen tőlem a téma. Mondjuk, nem árt kezdésnek azt tisztázni, h mit takar pontosan a harisnya fétise. Mert ez egy elég sokrétű dolog ám! Pl sokan csak a női lábbal együtt tartják izgatónak, és abban ki is merül náluk a dolog, h a párjuk harisnyás lábát kényeztetik (simi, masszázs, puszilgatás nyalogatás stb) Nekem pl ez a legszimpatikusabb módja, mivel a lábaimmal vagyok leginkáb kibékülve, így szeretem, ha különös figyelmet kapnak. :)

Aztán van olyan formája is, h a pasi is szereti felvenni. Mivel tudom milyen jó érzés a lábon egy harisnya, nem mondanám neki, h ne vegyen föl, de lehetőleg úgy tegye, h ne nagyon lássam úgy, mert az egy pocit illúzióromboló számomra. Mivel szerintem egy harisnya egy kecses női lábon mutat igazán jól, nem pedig egy szálkás pasién. Főleg, ha még szőrös is. Szörtelenítve azért egy fokkal jobb. Nálam még ez is beleférne.

Viszont az a változat amikor már maga a harisnya is elég neki az izgalmi állapothoz, az már nem annyira, mivel neki rám nincs is igazából szüksége, egy harisnya is maximálisan kielégíti. Akkor vegyen magának amilyet szeretne, és attól is tök jól lesz majd. Vagy van pl olyan változatú harisnyafétises hapsi is, aki kilopkodja a szennyesből a használt harisnyát, és beleveri, vagy más gusztustalanságot csinál. Na ilyennel sem jönnék össze, mert az ilyet elég gáz dolognak tartom. Mármint azt, h suttyomban lopva csinálja. Nem az zavar, h rá/bele akar élvezni a harisnyára, számtalan ilyen volt már, de akkor közölje, h mit szeretne, még segítek is neki akár, meg olyan harisnyával készülök, amit nem sajnálok ilyesmire fogni. Viszont, az nagyon idegesítő lenne, h a jó harisnyámat összedzuvázná, amit akkor vennék eszre, mikor raknám mosásba. Utána már nem bírnám jó szájízzel hordani. Ez kb olyan nálam, mint egy cipőmániás csajszinál amikor valaki bemocskolja a kedvenc cipőjét. Mivel imádom a harisnyáimat, és örömöm lelem bennük, bizonyos szintű arconcsapás lenne a részéről ebbe belerondítani. Mondjuk, ha kordában tudja tartani, és megelégszik azokkal a harisnyákkal, amiket már elhasználtam, akkor nem zárkóznék el tőle, de eleinte rutira fenntartásaim lennének.... Szóval nagyon nem mindegy, h miben nyilvánul meg ez a fétis, hiszen ez elég tág fogalom.

Amúgy szerintem is túl van dimenzionálva ez a dolog, alapjába véve teljesen ártalmatlan. Inkább azért tartanak tőle sokan szerintem, mert a pasik általában a mellekre, popsira gerjednek, ez számít valamilyen szinten etalonnak. Viszont, ha valakit inkább a lábak izgatnak, azt a legtöbb ember nem érti, és ezért támadják annyian. Mivel az ismeretlentől tartanak/félnek, így aztán legjobb védekezés a támadás alapon támadják, meg valami istentelen gázos dologként kezik. Pesig szerintem ennél sokkal durvább dolgokat is elfogadhatónak tartanak a mai világban. Fiatal csakszik olyan dolgokat bevállalnak, h csak úgy pislogok, de a láb az azért nagyon gáz. Nem tudom ki hogy van vele, de a magam részéről inkább élvezzenek a lábamra, minthogy a torkomon nyomkodjanak le egy peniszt, vagy az arcomba, hajamba kapjam a cuccot. (Jó, néha az is jól tud esni, de csak akkor, ha én akarom, nem pedig, ha rám akarják eröltetni...

2019. máj. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem minden nő fogadja el ha egy pasi harisnyát hordana mert neki ez be jön. De utolsónak igaza van több módja is van ennek. Én is hordok harisnyát, de csak télen mikor hideg van, vastag pamutot, de én szinte kis korom óta hordok, ez ugy meg maradt nálam, én szeretem hordani mert jó meleg, a feleségem viszont örül neki hogy fel öltözök mikor hideg van, mikor mondtam neki hogy télen ezt szoktam hordani, még mosolygott is és azt mondta már alig várja hogy lásson benne! Így nekem az a véleményem magamról hogy nem vagyok mániás viszont nagyon praktikus ruha és ez végett szerettem is és szeretem is hordani.
2019. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!