Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mai tini lányok miért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tini lányok miért a páva gyerekeket szeretik?

Figyelt kérdés
Olyan srácokat szeretnek akikről meg sem tudom állapítani, hogy nőnemű vagy hímnemű az egyed. És személy szerint a normális, érett férfiakra bukok. De szóljatok, ha bennem van a hiba:D

2019. ápr. 4. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azért azt is meg kell nézni, hogy milyen lányok vannak oda a páva fiúkért! :)


Én időmben az Emo stílus volt a menő. Màr aki szerint menő volt. Meg persze a tecktonick.

A K.SZ.M-es fiúk voltak a "menők".

Sárgáig szoliztak, idétlen páva haj, nagy nyak kivágásu rózsaszín poló, szűk nadrág letolva hogy kint legyen a boxer. :) XD

2019. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy ez a pàwa dolog màr a latex nadràggal együtt lecsengett, tehàt kb. olyan 3 éve.


Màsrészt meg nem értelek. Én àtéltem az emo korszakot, ott tényleg elég elég lànyosak voltak a sràcok is, a pàwàkon (pl. amilyen VV Cristofel), làtszik a férfiassàg.

2019. ápr. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
De miért baj, ha egy fiú "lányos"? Sok nő azt szereti.
2019. ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#14


Nincs baj vele. Egyébként meg az a durva, hogy a neten rengeteg kritikàt olvastam olyan emberektől, akik leszóljàk a pàwàkat, noha nekik nem is àrtottak.


Egyszerű dolog, miről van szó: az irigység. Nem tudnak csajozni, és fàj nekik, hogy a pàwàk nőkkel vannak. A kérdezőnek is elképzelhető, hogy tetszett egy pàwa sràc, aki leszarta, ezért ez a kérdés. Am nem tudom, mi köze ahhoz, hogy kinek mi tetszik, ràadàsul hülyeséget is ír, mert a pàwàkon làtszik, hogy pasik.

2019. ápr. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nagyon nagyon szubjektív dolog, ez szerintem egyáltalán nem igaz, személy függő abszolút hogy kinek ki jön be, és én személy szerint nem sok olyan emberrel találkoztam, aki ilyen "pávagyerekeket" részesítene előnyben


Például rám sem igaz, és a baráti körömben sem jellemző


16l

2019. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Figyelj én most leszek 21 de már nekem messze magas a tinik szokásai meg stílusa.

Azt több tini lány van úgy hogy inkább a tőle pár évvel idősebbeknél próbálkozik pont azért mert a mostani tini srácoknál kezd kiesni pár kromoszóma.

2019. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16


Csak szólok, hogy a "pàvàskodàsnak" evolúciós alapjai vannak, amit a pàwa pasik tökéletesen igazolnak. Felfogható az egész egy tudomànyos kísérletnek is.


Aki persze hülye a természettudomànyhoz és az evolúciós pszichológiàhoz, egyszerű tàrsadalmi jelenséget làt benne, de ez nem a teljes igazsàg.

2019. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mert vonzóak gondolom..mindíg volt ilyen..azt h te kire buksz az meg irreleváns..te válassz olyat..
2019. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!