Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit tegyek? Tobbi lent👇

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Tobbi lent👇

Figyelt kérdés
A baratom kb.2hetente szunetet akar a kapcsolatunkba es ez engem nagyon zavar. Amikor ossze veszunk akkor mindig megfogadom, hogy ha keres nem valaszolok neki, csak az a baj, hogy ez nem megy, mivel nagyon hianyzik, es nem tudom elfelejteni annak ellenere sem amiket csinal.17/l

2019. ápr. 10. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szünet arra való, hogy te higgy abban, hogy lesz folytatás, ő pedig időt nyerjen. Szakítás lesz belőle.
2019. ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez nem túl nagy segítség, de el kéne engedned. Ennek így semmi értelme, csak még tovább húzod a szenvedésed. Ha szünetet kér, de nem változtattok semmin, akkor a probléma nem fog megoldódni, így csak feleslegesen halasztjátok az elkerülhetetlent.

Hidd el vár rád valaki, akivel sokkal jobb lesz.

Remélem segítettem.

2019. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szünet a gyávák menedéke, nem mer szakítani.
2019. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem szeret téged ez egyértelmű.

Aki szeret nem akar szüneteket.

És a baj az hogy te viszont szereted más különben egy ilyen ostobasága után már rég dobtad volna és kerestél volna olyat aki téged akar teljesen.

2019. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😩
2019. ápr. 10. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!