Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi olyan hihetetlen az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan hihetetlen az alábbi dolgokban?

Figyelt kérdés
Van,hogy itt vagy akár máshol beszélgetek fiúkkal, és mindig megkérdezik : szűz vagyok-e? A válaszom : igen. Erre sokan le vannak sokkolva,hogy 16 évesen,hogy lehetek még szűz? Azon mégjobban ki vannak akadva,hogy nem szándékozom elveszíteni,csak egy olyan 18 év után,mert én egyszerűen túl fiatalnak érzem magam az ilyesmihez. + barátom sincs,de volt,szóval nem oszt,nem szoroz. A másik az,hogy egyesek (nyilván nyalizásból),azon csodálkoznak,hogy nincs barátom. Csak szerintem hülyeség az ilyenen fent akadni? Mármint : mindenkinek más az ízlése, vagy lehet,hogy egy szép külső egy ronda belsővel rendelkezik, vag akár fordítva ezért lassabban mennek a hasonló folyamatok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre az alábbi dolgokkal kapcsolatban.

2019. ápr. 13. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes. Számomra az lenne a fura és szájhúzós eset, ha egy lány 16 évesen már nem szűz. Szerintem inkább ciki ilyen korán elveszíteni, de hát ki-hogy nevelkedett..

19/F

2019. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülyeség rajta fent akadni, ezeket az alakokat, pedig kerüld, nyilván ők még nem érettek eléggé és ezért csodálkoznak.
2019. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A Te gondolkodásod a normális. Bár más is ilyen lenne. A h.lyék véleményére meg nem kell adnod.
2019. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal értékesebb egy olyan lány, aki nem dobja oda magát minden palinak, aki megdicséri a két szép szemét. Te gondolkodsz normálisan, több ilyen lány kéne a mai világban :D
2019. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem több ilyen lány van mint gondolnánk, csak ugye nem ismerhetünk mindenkit:D + az ilyenek nem mutatkoznak a "felszínen"
2019. ápr. 13. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor eddig engem sikeresen elkerültek sajnos. :D Azért jó volt látni, hogy itt is akad.
2019. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Húgom (15) meséli, hogy mekkora kamugép egy csomó lány az osztályban,mind azt nyomja hogy ő már túl van mindenen, és uuuu de jó a szex, holott egész nyilvánvaló, hogy meg kell felelnie annak a ket-harom vezérpitsának, akikről sejthető, hogy már tényleg lefeküdtek a barátjukkal. Szóval, egyrészt rengeteg a duma, másrészt pedig, Kérdező, maradj ilyen érett, felelős lány, pont ettől vagy te sokkal előrébb, mint a sok egybites liba. Maradj ilyen 😊😊! 17/F
2019. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!