Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak még normális 18-19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális 18-19 éves pasik?

Figyelt kérdés
Sajnos annyi rossz tapasztalatom van.. Minden srácnak, csak a testiség kell, vagy csak a külsőre koncentrálnak, és meg sem akarnak ismerni, hanem egyböl ágyba vinni..

2019. ápr. 14. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Elvétve vagyunk páran, akiknek egy kapcsolat nem csak a testi vágyakon alapul. De sajnos nagyon sokszor játszódik le az a forgató könyv, hogy a fiatalabb kori folyamatos kikosarazások és csalódások okozta önbizalomhiány miatt nem vesznek észre minket.

(Mondjuk picit kilógok a korhatárból, 17 vagyok.)

2019. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Van 19/F
2019. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Persze hogy van. :) 21/F
2019. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy vannak, a barátaim közt is. De sajnos nem gyakori jelenség. Ha nem is csak a testiség kell nekik, a legtöbbnek semmi jövőképe nincs. Hány éves vagy? 5-6 évvel idősebbekkel szerintem még nyugodtan próbálkozhatsz, személyiség kérdése, de annyi bele szokott férni ennél a korosztálynál is.

20/l

2019. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok. Én pl amíg nem bízok a partnerembe, nem ismerem, vagy nem vonzódok hozzá le sem tudnék vele feküdni.
2019. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

18 vagyok.

2019. ápr. 14. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, csak ahogyan észrevettem emberszámba sem veszik a magunkfajtákat. Én tűzbe tehettem a másikért a kezemet, vagy tehettem akármit, mondhattam bármit, éreztethettem bárhogyan a másikkal az érzéseimet, gondolataimat. Azt hiszem többnyire sikerült is bizalmat kialakítani azokkal akikkel beszélgettem, hogy tényleg nem akarom átverni őket és kihasználni, igazából mindig volt valami probléma. Volt, hogy egyik hétről a másikra vettek a dolgok egy 180 fokos fordulatot, és kiderült, hogy az ígéretek, a szavak, az a sok "monológ" amit kaptam mind-mind csak üres szöveg volt. Ne mondja azt nekem senki se, hogy egy szempillantás alatt hátat tudsz fordítani egy olyan embernek, akinek előtte azt mondtad, hogy imádod, fontos neked. Sajnos az ígéretek csak üres szavak, és sz**t sem érnek tettek nélkül. Tehettem tűzbe a másikért a kezemet, bizonyíthattam akárhogy az érzéseimet, mindig volt valami, vagy pont, hogy nem volt semmi se egy idő után.. Nyilván ha megkapja az ember egy párszor, hogy nem vele van a baj, nem ő b***ta el, egy idő után beleun, és inkább körül sem tekint a lányok között, nehogy újabb csalódás érje, ezek mellett pedig akaratlanul is magát okolja a következmények miatt, és az ő saját érzelmes, könnyen eltiporható énjét..


Persze, ez csak egy kisebb gondolat menet, de azt hiszem tökéletesen leírtam, hogy miért nem szeretném magamat közel engedni egy lányhoz sem. :D

2019. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 baby_berry ***** válasza:
86%

Biztos vannak még 😅


L

2019. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, vannak. A környezetemben is vannak néhányan. Viszont sajnos engem többnyire olyanok találnak meg, akiknek a testiség a legfontosabb, és ha tehetnék már egy hét után ágyba vinnének. De ne add fel, hidd el találkozni fogsz egy jó sráccal előbb utóbb. 17/l
2019. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A normális pasik sajnos nem feltűnőek,így nehéz őket észrevenni.Nem olyan nyomulósak a nőknél,hanem inkább kedvesebbek, vicceskedők, ezért általában friend zone-ba kerülnek.Legalább is velem ez szokott történni... 19/F
2019. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!