Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak még normális 18-19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális 18-19 éves pasik?

Figyelt kérdés
Sajnos annyi rossz tapasztalatom van.. Minden srácnak, csak a testiség kell, vagy csak a külsőre koncentrálnak, és meg sem akarnak ismerni, hanem egyböl ágyba vinni..

2019. ápr. 14. 19:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Olyan érdekes,hogy sok lány hisztizik,mert nem talál normális pasit,de ha közeledik felé egy normális pasi,akkor elutasítja. Kicsit vicces számomra. Na mindegy.
2019. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én pont nem ilyen vagyok

2019. ápr. 15. 18:02
 13/18 anonim ***** válasza:

Normális férfiak (és nők) minden korosztályban vannak, ahogy vannak minden korosztályban abnormális nők és férfiak.

Azért udvarol valaki (azért fogadja a másik udvarlását), hogy megtalálja a megfelelő párját.

F.

2019. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát én 6 hónapot vártam egy lányra, szóval igen, vannak, össze is jött ;)
2019. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1-2 előfordul, de sajnos ritka. :/ Én leginkább a kb 25-6 éves korosztályban találkozom normálisakkal, de ott is nagyon sok a barom.
2019. dec. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztazzunk néhány dolgot:

Ha van valaki akivel nagyon jóban vagytok de nincs semmi testi vonzalom, azt barátságnak hívják.

Ha nagyon jóban vagytok és van testi vonzalom is, na abból lehet valami amit kapcsolatnak hívunk.

Ha külsőre taszító, de belsőre szép vagy, akkor hasonló kaliberü sráccal probalkozz mint amilyen te is vagy. Ha a külső szép, de emberileg ocsmány vagy akkor meg ne csodalkozz ha csak gerincre akarnak vágni.

Talán ami még ok lehet a problemadra az az hogy ha egy srác nem nyomul, akkor puhapocsnek fogják tartani, és a nők az ilyenert elég keményen szoktak minket alazni ha nem tamadjuk le őket. Sajnos szimplán elcseszett ez az egész ismerkedés téma.

2019. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 Szerintem kűlsőre is szép lehet.
2019. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Belsőre pedig gondolom nem olyan taszító, ha már ennyire keres normális srácot magának!
2019. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!