Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagálom? Jogosan vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk egyutt. A probléma az lenne hogy nagyon szeret szórakozni,amibol engem sokszor ki is hagy de megértem persze hogy neki is szuksege van a bartaival lenni és sörözgetni de mintha túl gyakran csinálná és emiatt már nem tudjuk egyutt tolteni a hétvégét (egyébként 40 kmre lakunk egymástól). Az egyik baratnomnek a honapban lesz a szuletesnapja és meghívott minket, én lemondtam és a barátom azt mondta hogy ha én nem megyek akkor o sem megy + hogy messze van es nem is lesz jó társaság. Az elobb telefonaltunk es rairt kozben a baratnom hogy o megy e a szuletésnapjára és akkor már igen is menni akart.
2019. ápr. 16. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha amiatt nem találkoztok mondjuk 10-ből 2x, mert ő a haverokkal van, szerintem az még rendben van. De ha túl gyakran mondja le a veled való találkát / programokat a haverjai miatt, az nekem is rosszul esne. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció ettől függetlenül, beszéljétek meg. Ha elmondod neki, hogy neked rosszul esik hogy keveset vagytok együtt, és szeretnéd, hogy többet foglalkozzon veled, azzal biztosan nem teszel rosszat. Ha pedig kifogásokkal dobálózna.. hát mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. :/ Talán egy-egy szélsőséges eset van, amikor ez nem mondható el.
2019. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!