Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utálom a párom anyját. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a párom anyját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve vagyunk együtt (most vagyunk 18 évesek mind ketten) és nem is lenne semmi veszekedés ha a családja, de legfőképp az anyja nem lenne. Megpróbáltam jól kijönni az anyjával de egyszerűen lehetetlen. Mindig mézesmázosan beszél, erőltetetten mosolyog, folyamatosan parancsolat még nekem is hogy mit hogy kell csinálni, és kibeszél a barátomnak (a saját fülemmel hallottam) . Emlékszem 2 hónapja voltam még együtt a barátommal, és mikor átjöttem az volt az első hogy a kedves mama összehajtogatatta velem a fiának az alsógatyáit.

De 2 éven belül a nő tönkretett. Mikor még nem volt 18 a fia ő parancsolta meg mikor láthat és mikor aluthat nálam, mert ugye első mindig a család utána én. És az volt a vicces hogy a barátom nem is állt ki mellettem mert úgy lett nevelve hogy amit a mama mondd szent és sérthetetlen. Mikor meg kiállt értem akkor csak veszekedet az anyjával. Sokszor az anyja miatt vitazunk, és már elegem van. Nem akarom elhagyni a barátomat mert ő a mindenem, de ha valami nem változik be fog telni a pohár, és annak nem lesz jó vége. Ám az apóssal nincs semmi baj, mert ő jófej, nem tudom hogy viseli el a feleségét.



2019. ápr. 17. 13:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szeretem a barátom, aranyos kedves gyerek, mindig fel tud vidítani, csak ha az anyja szóba jön akkor nagyon érzékeny. Egyszer pl. veszekedtunk, és az ilyen vitákban nagyon heves vagyok és ő is, szóval mindent egymás fejéhez vágtunk és véletlen kicsúszot az hogy a k***va a**ád. És akkor úgy viselkedett mintha összedőlt volna a világ. Pedig ez csak egy káromkodás. Szóval ennyire érzékeny. Pedig imád engem, sose felejtkezik el semmiről, a hónapfordulókon kapok apróságokat, és a szex is rendszeres. Szóval igazából csak az anyjával van a baj.
2019. ápr. 17. 15:21
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Ahelyett, hogy ahozzászólókat tanítanád móresre, a megoldás:

- vagy a 'párod' cseréld le,

- vagy pedig az anyját.

2019. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Nem tudom mennyit fog segíteni a válaszom, de ha gondolod, privátban is írhatsz.


Az exem (1 hete szakítottunk, részben a most következő okok miatt, 3 év után) és az anyja voltak hasonlóak. Anyának mindig igaza van, anyát nem lehet megbántani, anya épp csak azt nem szabályozza mikor menjen vcre a gyereke...

Rengeteg konfliktus adódott ebből.

Igazság szerint én úgy gondolom, nem akkor van igazán baj, ha 18 évesen az anyja kedve szerint ugrál (bár ez se jó, de még nem feltétlen szakítóok). Hanem ha semmi jövőre vonatkozó ellentétes terve nincs. Kérdezted már a barátodat, hogy pl egyetemre hova szeretne menni? Akár csak álmodozás szintjén, merrefele szeretne lakni később? Mert ha ezekre is az a válasz, hogy "közel, mert anyu..." akkor sajnálom, de szerintem ne vesztegess rá több időt. Egy ilyen nő MINDENBE bele fog szólni. Összeköltözés, gyerekvállalás...Ezer meg egy konfliktushelyzet. Ne menj ebbe bele, a saját érdekedben.


19/L

2019. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
az egyik haverom anya is pont ilyen.Az ilyen anyuci kisfiukkal nem lehet mit kezdeni.Az életetek minden apro dolgába belefog szolni életetek végéig.
2019. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon keveset vagyok náluk. Pont azért hogy az anyós ne kössön belém. Mondjuk már 1 hónapja nem látták és megüzentették a fiúkkal hogy hiányzom nekik és menjek át. De mikor ott vagyok megy a piszkalódás az elejétől. Mondtam a barátomnak hogy nem szeretnék menni mert úgy érzem nem bír az anyja. Erre mondta hogy mégiscsak kapcsolatba kell lennem velük, mert neki ez fontos. Miatta megteszem de nem akarok semmiféle kapcsolatot ápolni az anyjával.
2019. ápr. 17. 15:35
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
13-as jól mondja. Itt a fiúnak változnia kell rövid időn belül. Ettől a kortól kezdődik az önállósodás jó esetben. 1-2 éven belül már nem csak azt fogod akarni (sőt lehet most sem) hogy vegyen neked apróságokat, működjön a szex...Hanem, hogy kiálljon melletted és érted, tervezze a jövőjét (veled), önállósodjon és férfivé váljon. Remélem, hogy megérti ezt a dolgot és boldog jövőtök lesz :)
2019. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy utolsó komoly beszélgetést még megér a dolog, de én ezt a srácot faképnél hagynám.
2019. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furán hangzik de én nagyon szeretem a barátomat mindezek ellenére is, és nincs szívem otthagyni. :( Meg hagyok egy kis időt had ulepedjen a dolog aztan meglatom mi lesz.
2019. ápr. 17. 16:51
 19/20 anonim válasza:
100%
Sajnos kifogtál egy tipikus fiús anyukát, aki féltékeny arra, hogy ha ti egy család lesztek akkor bizony te leszel az első.... Aki leszolja a kérdezőt az meg lessen már kicsit magába...Ha tényleg úgy van ahogy mondod, akkor sajnos, nem sokat tudsz tenni, főleg ha a parodnem partner ebben. Azt ajánlom kérd meg a párod, hogy legyen csendes megfigyelő, és igenis figyeljen oda az anyukajára.
2019. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Én leírtam mi a helyzet az anya részéről, mégis mindenki nekem esik. Nem a kérdezőt sértegettem, hanem az anya szemszögét írtam le. És azt is, ha a srác nem képes a változásra, és nincs meg a kellő kommunikáció, nincs értelme a kapcsolatnak. A fenti kérdésben még nem fejtette ki teljes egyészében a kérdező a problémát (meg lehet nézni). Nincs sok választása, vagy tűr, amíg meg nem unja, vagy kinyitja a száját és kiáll magáért, vagy szakít.
2019. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!