Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy döntenétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy lánnyal majdnem egy éve. Nagyon komolytalan kapcsolat, de én szeretném ha kicsit komolyabra fordulna, barátnőm félre félre nézeget, nem egyszer vitáztunk emiatt. Most én is félre néztem, de csak azért tettem hogy megmutassam neki milyen bántó is ez.De megtetszett a lány akivel félre léptem. Ezért nem akarom megbántani egyiket sem és nem is akarom elhagyni a barátnőm. Nagyon röstellem magam amiért félre léptem, csak meguntam hogy hiába vitázunk.

Mitt tennétek? Szakítsak és legyek mással, vagy várjak még hátha megkomolyodik.

21f barátnőm 18



2019. ápr. 18. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts. Semmi értelme ennek a kapcsolatnak.
2019. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért vagy olyan "kapcsolatban", ahol nem tisztelnek, hátbaszúrnak, levegőnek néznek és még meg is bocsájtod neki, hogy többször is félre lépett?

2. Miért akarsz úgy beleugrani egy kapcsolatba, hogy másikból még ki se léptél, nem is "gyászolnád" meg azt az 1 évet és nem tudod, hogy mi a normális egy kapcsolatban? Mégis mit vársz, hogy a másik lánnyal majd jobb lesz, ha nem zavar, hogy lábtörlőnek néz a mostani, amitmég hagysz is neki?

Lépj ki kapcsolatodból és majd ha már elég érett vagy, akkor próbálkozz másnál.

2019. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vársz, mint a buszmegállóban. Csak nincs kiírva hogy szünetel a forgalom. Közben elmegy az életed.
2019. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!