Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-18 lányok, mennyire nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 lányok, mennyire nektek a max életkor egy sracnal?

Figyelt kérdés
24 leszek idén, de jobban megnézek egy 17-18 éves lányt, mint a velem egy időseket..

2019. ápr. 20. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%

Személy szerint én maximum csak egy osztállyal felettem járóval (azaz maximum 1-2 év) jönnék össze. Nem tartom magam gyerekesnek, de egyszerűen teljesen más életet él egy nálam akárcsak 3 évvel is idősebb.

(Egyetem- gimnázium, munka-tanulás, bulik, testiség, baráti társaság, stb)

16/L

2019. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#8 Apakomplexusnak hívják. Ajánlom pl a #6 figyelmébe is, hogy erre ne legyen büszke.

[link]

2019. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#11

"egyszerűen teljesen más életet él egy nálam akárcsak 3 évvel is idősebb"

És egy kapcsolatban mi a fenét számít, mitől akadályoz meg bármiben is az, hogy mondjuk egyikőtök gimi végzős, másikótok meg elsőéves egyetemista?

Én tökre megértem, hogy ha valakinek nem jönnek be az idősebbek, de ez a "más élethelyzetben van" akkora egy bullshit... és még eddig akinél rákérdeztem, hebegés-habogást leszámítva egyetlen észérvet sem tudott mondani, hogy ez miért is lenne baj?

2019. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
#13: Most sem fogsz rá választ kapni. Legfeljebb ugyanazt elmondja mégegyszer. Akinek meg annyira sekélyes a kapcsolata, hogy a munkán/iskolán kívül nincs témájuk, ott nem a korral meg az élethelyzettel van a probléma.
2019. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
28%

Fordítsuk meg. Szerintetek az normális, ha egy 50 éves férfi összejön egy 17 éves lánnyal?

Vagy egy határ a normális és nem normális között. Tizenéves korban az 5 év korkülönbség is sok lehet, felnőtt korban viszont a 20-25 sem számít.

2019. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Nekem 22.

18/L

2019. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bár már kicsit kilógok az említett korból, azért válaszolok. Egyáltalán nem mindegy, hogy komoly párkapcsolatról beszélünk, vagy lazább dolgokról. Például a szex nagyszerűen működik egy fiatalos, igényes akár 40-es pasival is, sőt, a tapasztalat és figyelmesség nagy előny (nyilván ezek a tulajdonságok nem a korhoz járnak, de általában egy idősebb férfi nagyobb valószínűséggel rendelkezik velük). Én nagyon szeretem, ha egy férfi férfias, és hiába, hogy vannak talpraesett fiatal srácok is, az idősebb változat számomra mindig vonzóbb lesz. Na itt nem a nagypapi kinézetű férfiakra kell gondolni, a 30-40-es korosztályban bőven vannak nagyon jó pasik. Kapcsolatra már teljesen más kérdés, oda a jó szex édeskevés. 18 évesen azt mondtam volna én is, hogy persze nem a kor számít, de azért max 25 körül legyen. Aztán egy véletlen úgy hozta, hogy egy 30 éves pasival ismerkedtem meg, nagyon jól kijöttünk és sok vacillálás után összejöttünk, azóta is együtt. Nagyon nagyon jól megvagyunk, ő dolgozik én meg tanulok, és? Hosszútávú terveink megegyeznek és szeretjük egymást, ez számít. 20/l
2019. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a nagyon maximum a 24. 17 éves lány vagyok, de én szerintem ebben a korban (vagyis számomra) sok a 8 év vagy a feletti korkülönbség.
2019. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Alsó korhatár 18, a felső 22 nagyon max 23.

18L

2019. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Max 22
2019. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!