Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osztálytársak miért nem jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársak miért nem jó összejönni?

Figyelt kérdés
Sokat hallom, hogy "házi nyúlra nem lövünk", de miért? Van az osztályban egy csaj, akivel már egyszer voltunk egyet teázni, és úgy érzem lehetne köztünk több is. (Egyikünknek se volt még kapcsolata). Viszont sokan mondják, hogy távolabbról kell párt keresni, mert ez így nem lesz jó. Miért? Olyanok is írhatnál, akiknek van már ilyen tapasztalatuk
2019. ápr. 30. 09:00
 1/6 A kérdező kommentje:
*osztálytársakkal
2019. ápr. 30. 09:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondják ezt mert ha összejösz a kiszemelteddel és ha végül nem jöttök ki ahogy elképzelted akkor az eléggé rossz ha utána minden egyes nap látod őt, kiközben mát eleged van belőle. (Mert szakítottatok). Nekem volt egy olyan osztálytársam aki ősszejött az osztálytársammal és összevesztek aztán nem viselték el egymást. Folyton zaklatták egymást. És a lány elment a sulinól.

Jobb békében elválni és utána barátok maradtok, csak az ilyen eset kevés.

Amúgy ha az iskola végénél jártok akkor szerintem jó ha ósszejösz vele és alig van pár évetek (1-2) egymással az szerintem ideális.

Tehát attól függ hogy mennyi ideje lesztek egy környezetben a továbbiakban. Vagyis én így fogom fel

2019. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mert gáz végignézni, hogy tegnap még téged cumizott, ma meg a Józsit, vagy a tanár'bát.
2019. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kilencedikben összejöttem az osztálytársammal, másfél évig voltunk együtt. Azóta barátok vagyunk, nem haraggal váltunk el. De azért rossz érzés, hogy mindig eszembe jut, mennyire jó volt együtt… Egy év alatt nem tudtam túllépni rajta…
2019. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit fűznék hozzá, hogy ugye akkor nagyjából egy a baráti kör is. A legtöbb lány is megbeszéli az intim dolgokat barátnőivel legalább. Ha szakítottok, lehet mindenkinek el lesz regélve, hogy szar vagy az ágyban és még a farkad is kicsi. Én is minden cikis dolgot tudok az összes lány barátom exéről, hogy volt akinek merevedési gondjai voltak, volt akinek 2 perc volt az egész dolog, aki azt sem tudta mit csinált. Volt akivel együtt se aludt a barátnője, mert vizelet visszatartási gondjai voltak este. De még sorolhatnám. Ezért is nem jó olyannal össze jönni, aki túl közel van hozzád. Meg amit leírtak, hogy szakítás után bámulhatod...
2019. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát magamból kiindulva:

szakít velem, és akkor mindig sírhatnékom lesz, ha látom.. Meg ugye ha olyan akkor akár megkeserítheti a sulis éveid ( ismerősömmel már megtörtént.) Meg egyébként, ezekre hogy nem lehet rájönni? xd

2019. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!