Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki, hogy megcsalta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam, ha jelenleg szunetelunk, de en ugy is szakitanek vele?

Figyelt kérdés

Meggondolatlanul vizelkedtem es ezt nagyon utalom, mert en nem ilyen vagyok altalaban...de megbantam.

Osztalykirandulason voltunk es mersz vagy mersz jatekot jatszodtunk, aminel nagyon sok feladat smarolassal volt kapcsolatos. Ha nem lenne a szunet, es tudnam, hogy minden ok a kapcsolatunkban, nem vallaltam volna el a dolgokat, de mivel en mar nem erzek semmit iranta, es tudom hogy a kozeljovoben szakitanek, megtettem.

Nem akarom, hogy hulyenek nezzen, mivelhogy meg nem is fejeztem be teljesen vele, es mar massal kavarok.

Ha az amugyis jelenlegi szakitasi okok miatt ugye szakitunk...elmondjam azert ezeket az egy alkalmi smarolasokat, vagy mar mindegy?



16/L



#smarolasok
2019. máj. 19. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én nem olyan lány vagyok, de azért szünteteltetem a kapcsolatot és smárolgatok. :D Azért hihetetlen, mennyire alacsony a kerítés a mai tinik körében :D
2019. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

De miaz, hogy szünet?????

A szünet az az, amikor nem jártok, szóval elmehet addig másik lánnyal. Sőt te is elmehetsz másik pasival. A szünetnek ez a lényege, meg jól hangzik, mert mást sugall.....

2019. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szünet az amikor önhibátokon kivül nem tudtok talizni, beszélni, messze van a másik .... és újból rá lehet érezni a másik hiányára.

Hm :/ vagy nem. Az más tészta.

De amikor 2 ember kitalálja, hogy direkt szüneteltessék a kapcsolatot az egy aljas játék.

2019. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte gratulációm.. Hogyan lehetsz ennyire érzéketlen a (volt?) pároddal szemben? Szakítani akarsz vele a szünet után, közben már smároltál más srácokkal is. Ő ezek tudatában jelenleg biztosan nem így fogja érezni, de szerintem szívességet teszel neki azzal, ha otthagyod.
2019. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szivességet teszel neki ha szakitasz sajnálom barátodat !
2019. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!