Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Megcsaltam egy másik lánnyal, aki nem is tudja, hogy van barátnőm. Elakarom mondani a csajomnak, hogy mi történt, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá, mert úgy érzem, hogy már nem szeretem, ő viszont engem nagyon. Azt mondta, hogy egy esélyt ad, ha megcsalom mindennek vége. Hol kellene ezt megbeszélni és hogyan? Vagy ne is mondjam el neki, hogy megcsaltam, csak szakitsak vele?
2018. máj. 2. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Te egy igazi patkány vagy...

Megcsalod a barátnőd most meg félsz elmondani neki?😅 Hol a f∆szod?..

De te nem is csak a barátnődnek hazudtál ,hanem a másik csajnak is.

2018. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez igen... megcsalni meg merted, de nem mered elmondani. Ezért tartunk most itt...
2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Es erre nem gondoltál, mielőtt megcsaltad? De most komolyan. Növessz szépen tokot es mondd el neki.
2018. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mádár0218 ***** válasza:
95%

Hol kellene megbeszélni?

- bárhol (de személyesen)


Hogyan?

- Oda állsz elé, és ha már volt pofád megcsalni, kinyitod a szádat és elmondod neki.

2018. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem félek neki elmondani neki, csak nem tudom hogyan mondjam el neki. Mellesleg meg állandóan azt mondogatja, hogy reméli lesz valami jó pasi amikor elmegy bulizni a barátaival és mikor rákérdeztem, hogy megcsalna e a válasza az volt, hogy attól függ mennyit fog inni... És mondja, hogy szeret és érezteti is velem, de a kapcsolatunk nem olyan, mint az elején, egyre több apróság miatt akad ki. Ráadásul alig beszél velem csak akkor ha ott vagyok nála és egyre kevesebbet vagyunk együtt, mindig azt mondja, hogy jöjjek később kicsit, meg menjek előbb.
2018. máj. 2. 14:12
 6/14 anonim válasza:
18%

Én is voltam hasonló helyzetben, igazából mindegyik barátnőmet eddig megcsaltam. A hasonló szitu annyiban más, hogy ott a lány tudta, hogy még nekem is van barátnőm, és neki is volt barátja, de szerelmesek lettünk egymásba. Szakítottam a lánnyal 1 héten belül, de nem mondtam el neki, az más kérdés, hogy megtudta, mert meglátott a lánnyal egy barátnője. Ezt, a jelenlegi lányt nem csaltam meg és nem is fogom, de fiatalon - az első hozzászólóval ellentétben - nem hinném, hogy rossz ember lennél ettől...


Ha mindenképpen kellene mondani egy tippet, akkor én teljes egészében elmondanám a helyedben, jobb lesz a lelkiismereted.

2018. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A másik lány nagyon rám szállt, és vele sokkal jobban éreztem magamat, mint a barátnőmmel bármikor is, és vele illenék inkább össze szerintem, de attól tartok, hogy ha szakítok a jelenlegivel, akkor a másik meg nem jönne össze velem.. Eddig egy barátnőmet sem csaltam meg soha, de én már nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban, mert minden alkalom ugyan arról szól. És nem azt mondom, hogy nem vagyok hibás, mert az vagyok
2018. máj. 2. 14:28
 8/14 anonim válasza:
100%
Mielőbb szakíts vele, és próbáld meg az új lánnyal, teljesen őszintén. Ha összejön szuper, ha nem, akkor legalább úgy próbáltad meg, hogy utána ne kelljen parázni attól, hogy mi derül ki. Szoritok!
2018. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De az új lányt nem is ismerem, csak nagyon keveset tudok róla, eddig kétszer találkoztunk. Rá kellene írnom?
2018. máj. 2. 14:40
 10/14 anonim válasza:
100%

"A másik lány nagyon rám szállt, és vele sokkal jobban éreztem magamat, mint a barátnőmmel bármikor is, és vele illenék inkább össze szerintem"


Hát ez alapján amit írtál simán. Annak a közelségét keresd akivel így érzel...

2018. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!