Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöjjek vele? Hogy döntsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Hogy döntsem el hogy tetszik-e? 17L

Figyelt kérdés

Vagy egy barátom aki feltűnően jelzi, hogy tetszek neki. Nagy aranyos, kedves viszont én nem tudom hogy érzek iránta.

Volt már korábban olyan, hogy tetszettem vkinek, de ott egyértelműen tudtam, hogy nem akarok vele/tőle semmit.

Nála viszont kétes érzelmeim vannak, és nem szeretném hülyíteni. Tényleg nagyon figyelmes, de nem akarom, hogy csak azért jöjjünk össze, mert én nem tudtam mit akartam, és csak mert miért is ne...

Egy hetet kaptam "eldönteni" es azt mondta bárhogy választok, ő nem fog megsértődni és utálni.

Félek ha most elengedem őt nem fogok találni még egy ilyen srácot (ami persze valószínűtlen), de elhamarkodni se akarom.a döntést, mert én ha eldöntök valamit, akkor beleadok mindent.

Mostanában elég sokat gondolkodtam azon mi lenne ha lenne egy párom, de amikor alkalom adatik, bepánikolok. Elégge lassan haladó típus vagyok. Egy korábbi kapcsolatomból kifolyólag lennem ennire félénk és visszahúzódó, így természetes, hogy nem szeretnék még egyszer csalódni és összetörni.

Aggodalmam szüleimre is kihat, de ez így helyes.

Hogyan jöhetnék rá hogy a fiú tetszik vagy a helyzet hogy tetszem valakinek és így lenne vkim? Nem szeretnék csalódást okozni és csalódni se.

Hétvégén voltunk az első randinkon, amin végig irtóra izgultam. Három napos évfolyamkirándulásra fogunk menni a héten, így ott lesz még egy kis időm gondolkodni.

Segítségeteket és ötleteiket köszönöm!



2019. máj. 21. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ülj bele majd megtudod...
2019. máj. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik ott , nem gondolkodik az ember, nem vonzodsz hozzá testileg ami a baj, hiába a lelki kötelék ha a tested nem kivánja, így ha össze jöttök és hozzád ér , undort fogsz majd érezni magadban és vele is.
2019. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Végül nemet mondtam. Nem volt bennünk semmi közös. Megbeszéltük és azt mondta, hogy hosszú távon lehet nem tudta volna elviselni a "mániá"-imat. Meghogy túl cuki vagyok, lehet egy idő után sok lett volna neki. Szerintetek mit jelenthet ez?
2019. máj. 29. 22:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti , hogy csak szexelni akart veled, nem kapcsolatot, és gondolta olyan jó pali hogy majd meg kapja amit akar. Jól tetted hogy semmit sem tettél.
2019. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!