Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tanácsoltok? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már rég óta tetszik nekem, és én is neki. Már volt csók meg minden, viszont nem lép, és ha valaki megkérdezi, hogy együtt vagyunk-e azt válaszolja, hogy nem. De amikor rákérdeztem, hogy szeretné-e hogy együtt legyünk azt válaszolta, hogy mindennél jobban. Mit kéne tennem?

2019. máj. 27. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevés az infó, de úgy érződik hogy nem akar kapcsolatot, de az tetszik neki hogy te ott vagy neki. Ez nem biztos hogy a személyednek szól, lehet csak a figyelemnek amit adsz neki. Mámorító érzés tud lenni mikor valaki akar téged.


Te annyit tudsz tenni, hogy egy komolyabb beszélgetést kezdeményezel arról hogy most mi van, mi a helyzet veletek, miért nem történik semmi. Mit akar, szeretne-e kapcsolatban lenni vagy nem. Elég régóta húzódik ez, hogy jogos kérdések legyenek. A mindennél jobban az csak egy lerázó szöveg, annyi a célja hogy azzal lenyugtasson vagy zavart keltsen. Ha ez a beszélgetés nem fut ki sehova, nem látod hogy a ködösítésen kívül bármi másra képes lenne, akkor tovább kell lépni, ne fecséreld az időd arra, aki nem értékel.

2019. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk leülhetnél vele megbeszélni, hogy mégis mi legyen?!
2019. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!