Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csúnya szakítás után mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya szakítás után mi segít? Miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal elég sokat veszekedtünk. Szinte mindenen tudtunk, mégis passzoltunk. Régen bármikor amikor összevesztünk az egyik lány barátnőjével jött, hogy ha közelebb lakna a csaj, akkor már rég meglett volna neki (itt még 1 évesek se voltunk). A rengeteg vita miatt megváltozott egy rendkívül jó irányba és tudom, hogy sose csalna meg. Szeretem, ő él-hal értem (ő mondta nekem kb napi szinten). Pár napja álmodtam egy ilyen megcsalós hülyeséget, ami felhozta bennem ezeket a régi írásait. Nyugtatott, hogy én vagyok neki a világ és soha senkivel nem tenne semmit és nem is akar, nem is fog. Azutáni napon eljött hozzánk segíteni apukámnak és mondta, hogy bármit megnézhetek a telefonján. Éltem a lehetőséggel és megnéztem a lánnyal való beszélgetését és olyat tálaltam amit nem akartam... Barátomnak írta a lány, hogy imádja, barátom visszaírta (ez volt az első amit láttam, de ezen még nem is akadtam ki annyira). Remegtem, a szívem egyére hevesebben vert... Aztán ahogy feljebb mentem láttam olyat is, hogy a barátom írja a lánynak, hogy milyen jó lenne ha közelebb lakna, már úgy elmenne a lányhoz. Ők nagyon jó barátok, nem úgy gondolta az üzeneteket ahogy én és soha nem lesz köztük semmi (megjegyezném, hogy régen össze akartak jönni, csak ugye nem laknak egymáshoz közel, de már nem éreznek elvileg egymás iránt semmit), mert csak engem szeret és neki nem is kell más. Ezzel magyarázta... Aztán tovább pörgettem és láttam több dolgot ami nem úgy tűnt mintha barátság lenne, pl.: (Barátom): Na, és tetszik a falunk?, (Lány): Igen, (Barátom): Na és benne én?, (Lány): Hát persze, (Barátom): Kis aranyos. Ezt csupa cuki hangulatjellel. Mondta, hogy ők régen így beszélgettek amíg én nem voltam és nem rossznak szánta. Én erre válaszoltam azzal, hogy ha van barátnője (én), akkor mégis minek ír neki ilyesmiket? Attól függetlenül, hogy régen így beszéltek, azóta lettem én, és tudni kell hogy én nem igazán beszélgetek fiúkkal, mert a barátom nem szereti. Láttam számomra még más gyanús, nem tetsző dolgot ezeken kívül is. Aztán a következő üzenetben láttam, hogy engem szid, hogy én milyen különösen hülye lány vagyok

Rákérdezem erre is. Válasz: Nagyon ideges voltam akkor, mert veszekedtünk, de nem gondoltam komolyan. Kiborultam, hozzávágtam a telefont és kimondtam a végszót. Nem csak emiatt... Több dolog volt már, de ez tette fel a pontot. Zokogtam, ő is zokogott, hogy ne tegyem vele ezt. Tanácstalan vagyok. Az önbizalmam 0-án van és teljesen a mélybe estem most emiatt. Mit tettetek volna? Hogyan tudnék egy kicsit megnyugodni? Hozzátenném, hogy azt mondta amikor ezeket megtaláltam, hogy attól félt, hogy egyszer meglátom. Másfél év után vége... Méghozzá ilyen csúnya módon. El se hiszem még. Azóta még könyörög és mondta, hogy mennyire megbánta. Még a lány is rámírt, de nekem ez már túl nagy csalódás volt a többi rossz dolog után mostanában. Bocsi,ha sokmindent még -jeien időben írtam, csak -néhez felfogni. Köszönöm, ha bárki segít!



2019. jún. 1. 15:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elhiszem ezeket, de annyiszor mondta a kapcsolatunk alatt, hogy mennyire szeret, oda van értem, bármit megtenne miattam. És általában egy dolgot kellett kiejtsek a számon és már csinálta is. Persze nem éltem vissza ezzel. Őt nagyon sok lány átverte régen és mindig elmondta, hogy nem akarja hogy én átéljek ilyet és nem szándékosan tette. Össze vagyok zavarodva teljesen. De erős vagyok!
2019. jún. 1. 18:11
 12/16 anonim ***** válasza:
És egyébként mikori volt ez a beszélgetés? Csak mert ha az én barátnőm megnézne egy beszélgetést ő is kiakadhatna abban az esetben ha nem 3 éve lett volna az utolsó üzenetváltás az illetővel. Ami meg akkor volt mit számít már,ha nem látnám vissza nem is emlékeznék mik voltak.
2019. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
1-2 hónapja kb. Mindenki azt mondja, hogy gondoljam át
2019. jún. 1. 21:23
 14/16 anonim ***** válasza:
De itt szerintem az a lényeg hogy az alatt az idő alatt irkalt neki olyanokat amikor együtt voltatok? Mert ha igen akkor nincs mit átgondolni! Na meg eleve ha olyat vág veszekedésnél a fejedhez ha közelebb lenne vele lenne. Hát ez akárhogy nézem nem normális...
2019. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, amikor ezt írta neki akkor már együtt voltunk. Megváltozott jó irányba, tudom hogy már nem írna ilyet és sohase tenné meg, de nem "hagyom" magamat. Tegnap találkozunk átbeszélni a dolgokat és folyamatosan sírt és könyörgött. De a szakítás áll
2019. jún. 2. 10:28
 16/16 anonim válasza:
Szia, privátban írtam!
2019. jún. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!