Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adjak ennek egy eselyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak ennek egy eselyt?

Figyelt kérdés

Van baratom, tobb mint masfel eve (16 eves vagyok). Mostanaban elegge elhidegultunk egymastol, rengeteget veszekszunk es romlik a kapcsolatunk, nem telik el uhy nap hohy ne kapnank ossue valamin. Ettol fuggeltenul a masik felemnek erzem es szeretem, ragaszkodok hozza de faj nagyon. Raadasul ugy erzem, nem elem ki magam, fiatalkorom ellenere mem randizok, nem csokoloztam meg massal stb.

Van egy fiu akit masfel eve ismerek, azota erdeklodik felolem bar idokozben neki is lettt baratnoje. Azonban most megint megtalalt, es mindenkeppen talalkozni akar velem, ostromol nem hagy beken.

Egy kavera gondoltam csak, semmi konkret, nem akarok vele testi kontaktot letesiteni csak besuelgetni.

Azonban buntudatom van a baratom miatt mert biztos kikelne magabol ha ezt megtudna.

Mit tegyek szerintetek?



2019. jún. 3. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a barátoddal lévő kapcsolatnak akarsz adni egy esélyt akkor oké. De ha annak a másik csavonak akkor inkább szakíts a barátoddal. Már csak azért is mert ez így nem korrekt hogy te mással is kiakarsz próbálni dolgokat.
2019. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Most legyél őszinte magadhoz és gondolj bele. Neked jelenleg a pasid a B terv és elmész randizni mással, hogy kapcsolatból kapcsolatba szálhass és biztosan ne maradj egyedül.


Hagyd ott szegény barátod menj és éld ki magad.

2019. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok ettol a sractol kapcsolatot. Kicsit beszelgetni szeretnek vele, talan jobban megismerni, fiatal vagyok meg de nem akarok vele kavarni. Baratomat szeretem ezt tudom, nem kell ‘szegenyezni’ mert soha au eletben nem tekintettem ra B tervkent es nem is fsaltam meg soha. Egyszeruen kicsit sodrodni akarok, tervek nelkul.
2019. jún. 3. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég nyitott kapcsolat lehet. Jó de most jelenleg ismerkedni akarsz direktben.

Egy kapcsolatban viszont nem sodrodhatsz vagy szärnyalhatsz csak úgy.

Fent a kérdésed alatt pedig azt írtad hogy te ki akarod próbálni mässal is, legaläbbis kíváncsi lennél rá. Akarsz mással randizni meg ilyenek.

És ezt a fiút nem is ismered és ezáltal gyakorlatilag randiznäl vele. Viszont egy kapcsolat mellett szerintem ez megcsalásnak szämit. Legalábbis nálam biztos.

Ha egy régi haverral akarnäl újra talalkozni, beszélgetni egyet, legyen. Egye fene.. na de így?

Én 15 évesen ismertem meg a barátom. 16 évesen összejöttem vele. És nyugodt szívvel ki tudom jelenteni hogy nem voltam arra kíváncsi hogy milyen lehet mással vagy hogy kipróbálnám. Max attól félek hogy majd az leszek de hát ha eddig nem. Ezek után se talán.

És nekem is ő az első szó szerint mindenben.

Lehet hogy ez állattól függ. De ne csapd be saját magad.

Lehet hogy ezt a kíváncsiságot később kinövöd de lehet hogy nem.

Egyébként más formában is ki tudod magad élni.

De szerintem a barátod előtt ne titkolozz ha esetleg úgy döntesz hogy elmész a másik csavoval találkozni.

2019. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*alkattól
2019. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, egy 16 éves lány min veszekedhet egy korombéli kb. korombéli fiúval.

Ha piszkál, akkor tetszel neki. Ha elzárkózol, akkor nem hagyod őt kiábrándulni és megvonod magad és őt is a tapasztalattól. Az elzárkózás a legrosszabb, amit ilyen korban tehetsz, de ha hagyod lerombolódni a szerelmi illúzióit, akkor el fog múlni a dolog és ráadásul békésen! Az is lehet, hogy egy barom, de a fiúk már csak ilyenek...

2019. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!