Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barát nőmet veri a pasija,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss jozska200056 kérdése:

A barát nőmet veri a pasija, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiú vagyok és 3 évig boxoltam megy most fél éve gyúrok, de elégé hideg vérű vagyok nem szeretem az erőszakot. A lány barátomat veri a pasija és zsarolja azzal, hogy engem meg ver, meg 1 két spanomat. Mondtam a lánynak, hogy ezzel ne hagyja zsarolni magát meg tudjuk védeni magunkat, ha arra kerül a sor, de rendszeresen bántja a lányt a fiú és nem tudom mit tegyek. Törvényes utat nem akarom, mert az nem is tudom roma gyerek vagyok és nem erre neveltek, de verekedős típus se vagyok, csak ha fel idegesítenek, ami nagyon nehéz és nekem tetszik a lány, de valamiért félek pedig tudom, hogy meg tudnám verni a gyereket, csak valamiért nem tudok lépni, mit tegyek ?

2019. jún. 5. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Csavard le egy kamera mentes utcában.
2019. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Húzz a p..sába a felnőtt kategóriából a kamu kérdéseddel :D
2019. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

amugy minek teszed be aa felnőt kategoriába na meg a szerelem-be?


amugy ha nem akarsz se törvényesen sem öncéluan fellépni akkor nincs mit tenni hagyd hogy szét verjék utána meg jol szét b...sszák a p..csáját....

2019. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az a gond, hogyha a baràtnőd nem hajlandò semmit tenni az ellen, hogy verik, akkor te ha megfeszülsz se fogsz tudni.

Megfenyegetheted ugyan a sràcot; meg esetleg több, de ezt nem ajànlom, mert esetleg feljelent, ès sajnos a szàrmazàsod miatt a kedves magyar rendőrsèg sokkal inkàbb el fogja indìtani ellened az eljàràst, mint màs ellen, aki nem roma :(

Ha ràtok tàmad, az màs kèrdès, akkor önvèdelem... de az ilyen nem fog, mert ahhoz nincs elég vér a pucàjàban, ő csak lànyokkal mer verekedni...

Inkàbb pròbàlj meg beszèlni a baràtnőddel, hogy amiben van az nem normàlis, lelkileg tàmogasd, de konkrèt dolgot csak ő tehet. Pl hogy làtleletet vesz, feljelenti ès elhagyja.

Ott viszont màr tehetsz annyit, hogy megvéded, ha esetleg ez az àllat ràtàmad.

De amíg ő maga nem àll a sarkàra, ès eltűri ezt a bànàsmòdot, addig sajnos te nem nagyon fogsz tudni semmit se tenni...

2019. jún. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%

Na ez az tipikus roma gyerek vagy! Az látszik az írásképeden meg a viselkedéseden! Ennyit az integralódás erejéről újra. Persze, hogy félsz egyértelmű egy roma gyerek egyedül 0 csak rajban képes valamire, vagy a családdal. Ha boxolsz is 3 éve szánalmas ez a viselkedés.


Mit javaslok? Kesztyűt ledobni és iskolába járni. Megtanulni írni szépen, még ha nem is tökéletesen de ettől jobban mint ez. Hajrá

2019. jún. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de valamiért félek pedig tudom, hogy meg tudnám verni a gyereket"


Jó magam is félig roma vagyok, de tudod pont ez a baj, hogy benned van az erőszak valamilyen formában , mivel szívesen neki mennél, kívánód az erőszakot ha versengésből ha vérszemet kapsz, teljesen mindegy is, és ha egyszer valakit megversz utána elindul a lavina . Vissza térve a lányra gondolom roma csaj vagy, magyar akinek szintén roma hapsija van. Mai fiatalok között az 50-60 kilós drogos páwa fiúk szokása lányokat verni. Ha a lány nem akar ki lépni, maximum annyit tudsz tenni, hogy a szüleit valahogyan értesíted milyen kapcsolatban is van benne.

2019. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocs de az erőszak hajlam nem egyenlő a származással...

meg nem azért kell a kérdezőt leugatni mert cigány vagy azt azért blabla hanem mert csak gyökér a gyökérség szintén független a származástól...

2019. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de ha a lány eltűri,hogy verik, nem tudom sajnálni. Én egyszer kaptam pofont ok nélkül ráadásul, ott is hagytam a pasit.

Nyilván valamiert ragaszkodik a pasihoz. Ha szereti a verés ellenére is,akkor az ő baja te meg nem tehetsz semmit.

2019. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!