Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek? Bővebben lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval ez most egy kicsit hosszú lesz, de leírom... A mostani párommal 2,5 hete vagyok együtt, azelőtt egy héttel ismertem meg egy közös osztálykirándulás keretein belül. Eleinte nagyon jó kapcsolatunk volt, minden nap írt nekem, hogy hogy vagyok, stb, mindig bókolgatott, hasonlók. 3 napja találkoztam vele, és egész jól elbeszélgettünk, szórakoztunk, viszont azóta nem beszéltem vele neten, és nem is keresett engem. A baráti körömből egy lány megkérdezte a párom ismerősét, hogy kinek tetszik az osztályából, erre ő azt válaszolta, hogy az én páromnak tetszik az egyik barátnőm. Nem hiszem, hogy ez igaz lenne, ugyanis a párom nagyon sok ideig udvarolt nekem, és próbált becserkészni, mikor találkoztunk is folyton velem beszélgetett, stb, viszont utána ahogy ezt mondták kicsit megingott bennem a léc. Alapból úgy mentem erre a találkozóra, hogy véget vetek a kapcsolatnak, ugyanis a kirándulás keretein belül nagyon jól megvoltam vele, azóta viszont mintha elillant volna ez a varázs. Persze fontos ő nekem, de olyan érzés, mintha nem lenne őszinte velem. Ezek mellett meg nem igazán tudom mit érzek iránta. Nem tudom, hogy szükségem van e rá, vagy hogy csak barátként tekintek rá. Nagyon rosszul esett, mikor azt mondták, hogy nem én tetszem neki, annak ellenére, hogy a párom, viszont lehet ez mind hazugság. Mindenesetre nem tudom mi tévő legyek. Szakítsak vele? Mondjam el, hogy nem érzem őszintének ezt a kapcsolatot? Hogy közöljem vele mindezt, úgy, hogy ne bántódjon meg? Ez egyáltalán szerelem, vagy csak valami fellángolás?



17/L



2019. jún. 15. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék vele megbeszélni mindent, őszintén! Ezt a pletykát is(ami lehet, hogy nem is igaz) és az érzelmeimet is, csak szedd össze a gondolataidat előtte.

Ha normális, akkor nem fog megbántódni, de a kommunikáció fontos lenne.

Nem vagy belekényszerítve semmibe, te döntessz, ha szakítani akarsz vele hát legyen, csak ne görcsölj ennyire rá.

17 éves vagy teljesen normális, ha ez csak egy fellángolás.

De szerintem ha érzel még valamit iránta akkor próbáld megoldani a problémát, lehet megbánnád ha úgy gondolnál vissza rá, hogy nem tettél meg mindent, de mondom, nem KELL együtt lenned vele.

Gondold végig, azért ez annyira nem nagy dolog, meg nem is biztos, hogy így történt, az ő részét még nem is hallottad.

Nem lehet, hogy ez inkább egy ürügy? Hogy szakíts vele?

2019. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Detto. Kérdezd meg, hogy áll a helyzet, és tedd nyilvánvalóvá, hogy téged nem lehet hanyagolni, mert a barátnője vagy és nem egy csicska. Lehet még ilyen szövegeket, hogy te nem fogod nevelgetni, ha 17/18 évesen nem jött még rá, hogy mire van szüksége egy barátnőnek, akkor sajnálod, szórakozzon mással.

Csak határozottan :)!

2019. jún. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Azóta beszéltem vele, órák hosszát beszélgettünk, végül abban állapodtunk meg, hogy csak barátok maradunk, amit teljesen jól fogadott. Nem olyan közvetlenül, mint azelőtt, de beszélgetünk néha, és egész jól tudok vele beszélgetni, de közöltem vele, hogy nem érzem ezt a kapcsolatot a magaménak, és úgy érzem, jobb lenne nekem egy ideig egyedül, és élni az életet idegeskedés nélkül. Köszönöm szépen, nagyon sok erőt adtatok, és hasznos tanácsot!
2019. jún. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!